SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB działa czy nie działa...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy HMB naprawde daje efekty i czy oplaca sie w to inwestowac

Agresja jest strachem przed agresja...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie zapominamy:)tylko restrykcje mam bo nie mamy siana na sklepik:)bez urazy 4 admins:)zakupilem therme pro + hmb + l-carni i napieram rzezbe z aeoroby:)mama bedzie ze mnie dumna:)3majta sie @ll

Agresja jest strachem przed agresja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SA PREPARATY PRZY KTÓRYCH ZA PORÓWNYWALNĄ CENE OSIAGNIESZ BARDZIEJ ZNACZĄCE WYNIKI (NP KREATYNA, ZMA)
A CZY DZIAŁA? JESLI TAK TO DAWKI POW. 5G I PO DŁUGIM CZASIE
SA RÓZNE OPINIE NA TEN TEMAT W MOIM GRONIE, NIE BARDZO

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgodze sie z Toba,ale zroobielm 2 cykle z kretyny hi teca po pierwszym cyklu efekty byly wrecz piorunujace po drugim zas rzadne wuec ozrerzucam sie na hmb planuje to polaczyc z therma pro i zroobic rzezbe jesli znasz jeszce cos ciekawego na rzezbe to daj znac.
POzdrawiam Damian

Agresja jest strachem przed agresja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od termy skuteczniejsze jest odsysanie tłuszczu, ale tez niebezpieczne innych nie znam

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odsysanie an czym to polega...a moze eca... HMB tez ponoc spala tluszcz a co powiesz na cykl hmb + l-karnityna i chitoasn? czy to wedlug Ciebie ma sznse powodzenia?
Pozdrowka Damian

Agresja jest strachem przed agresja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
te wymienione razem składniki sa w sumie duzo droższe od termy i mniej skuteczne ale zdrowsze
a odsysanie to juz zabieg na sali operacyjnej

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe nie mam tego az tyle zeby odsysac pozatym nie loobie jak mi jakis doktorek grzebie w brzuchu:)cosh zarzuce therme jak przyzyje to dam znac w razie gdyby mi sie cos stalo zapraszam na party pogzebowe:)


Agresja jest strachem przed agresja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok wpadnę na chwile

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki jestes dla mnie taki dobry:)ale bede przynajmniej szczooplym denatem :)

Agresja jest strachem przed agresja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy bedzie dobre polaczenie jakiegos Mass Gainera z HMB??? jesli tak, to co to da oraz w jakich ilosciach to brac. dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wydaje mi się ze nie jest to najciekawsze połączenie gdyz od kazdego z tych preparatów oczekujemy czegoś innego
Czy sens ma branie hmb gdy budujemy szybko mase stosując gejnery?

Wojtas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSZUKIWANIE SAMEGO SIEBIE !!!!

Następny temat

Kiedy bialko?

WHEY premium