SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB-czy warto?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 216
Czesc mam 18 lat i cwiczyłęm juz kiedys,ale przestalem . Mam zamiar znow zacząc cwiczyc i waze ok 80 kg a wzrostu mam 185cm.Chce do tego treningu kupic sobie hmb i poprostu nie wiem czy mnie to wyrzezbi i czy pomoze w tych treningach jak myslicie? Chcialbym zeby to byly opienie doswiadczonych ludzi pozdrawiam.i czy mi nie zaszkodzi to hmb poprsotu podczas dojrzewania ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 62767
zaszkodzic ci nie zaszkodzi
hmb cie samo nie wyrzezbi trening i dieta jou
wg. mnie hmb moze i sie oplaca ale przy niskim bf zeby miesnie przed katabolizmem uchornic


a i zeby rzezbic to raczej trzeba miec co :) uloz sobie diete na konkretny cel wg. mnie masa a z fatem zjedziesz przed wakacjami

Zmieniony przez - ziompel w dniu 2006-02-18 13:28:45

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
daj wam Boze rozum

temat troche wyzej o tym jest.. 300 cos odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 216
Słuchaj bo ja wiesz nie bralem nigdy odzywek wyjasnij mi co to fat i fb i jeszcze jedno bo diety to napewno juz wiem nie bede przestrzegal ale trening oczywiscie i jeszcze jedno cwicze kic-boxing od 4 miechów .Ale czy mnie wyrzezbi dobrze to nie wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Jka ziompel!wiec jezeli chcesz sie rzezbic to HMB zostaw!uloz porzadna diete redukcyjna"dzial odzywianie" posty podwieszone!jezeli wystapia niedobory to bialko/gainer dla uzupelnienia!Trening Silowy + Aerobowy lub HIIT.po jakims czasie mozesz dozucic jakies spalacze!na poczatek sproboj THERMO SPEED EXTREME.Pamietaj bez diety nawet najlepszy spalacz Ci nie pomoze !
pozdrawiam

BEZ DIETY NAWET TONY ODZYWEK CI NIE POMOGA WIEC NIE ZAWRACAJ LUDZIA GITARY

Zmieniony przez - Gugcio w dniu 2006-02-18 14:04:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitro+bialko+worek

Następny temat

co po nitro2 ??

Wiecej