SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB cos dokładniej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
Mam pytanko, cwiczylem rok na sucho teraz sie zabieram za jakies odzyweczki, kupilem m3 creatine + HMB + gainera, o kreatynie wiem duzo, o gainerze wsumie tez a HMB polecil mi znajomy zebym dozucil do creatyny, a z tego co wyczytalem na necie to to HMB chamuje rozklad moich miesni ale rowniez hamuje odkladanie sie tluszczu, no a ja jestem dosc szczuply i troche tluszczyku by nie zaszkodzilo, wiec moje pytanie jest takie czy to HMB poprostu niezachamuje mojego ,,TYCIA''
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
nie boj sie o to


krazy wiele poglosek na temat HMB

na wielu nie dziala albo nie dziala tak jak by sie spodziewali

HMB to przede wszystkim swietny antykatabolik a kiedy polaczysz HMB z kreatyna oba zwiazki nasilaja swoje dzialanie

moze brac smialo jednakj w TWoim wypadku na 1 miejscu postawil bym zakup Gainera( ewentualnie carbo+bialko) a HMb bym sobie darowal

mogles zapytac zanim dokonales zakupu

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tłuszczyk zawsze szkodzi i to każdemu- mam na yśli ten który się odkłada w postaci tłuszczu zapasowego i szpeci sylwetkę, więc tak nie myśl nawet że troszku tłuszczyku by się przydało bo gdy już go nabędziesz to powiesz że przydałoby się powiedzieć mu do widzenia, ale to nie takie łatwe więc lepiej bez niego... hmb to dobry antykatabolik, oznacza to mniej więcej tyle, że łatwiej będzie budowć mięśnie, no bo jak mniej zostanie zniszczonych to i szybciej się odbudują choć oczywiście bodziec do wzrostu musi nastąpić i nastąpi odpowiedni a hmb zminimalizuje ryzyko przetrenowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4310
zgadzam sie z Pig Killerem kreatyna i hmb to niezle polaczenie ale jesli zalezy ci na masie to trzeba bylo zainwestowac w dobre bialeczko do tego wegle czyli carbo ale jak juz masz te odzywki to i tak nie jest zle pozdrawiam

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
dzieki wielkie:) no to mnie uspokoiliscie:) ok nastepnym razem przed zakupem najpierw sie dokładnie poradze. pozdro!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermal i siła na lato

Następny temat

Na ile styka duża pucha CELL PUMPA ?

WHEY premium