SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB - wyniki badań dla zainteresowanych tematem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 133
thx za posta przydal sie :) bo zaczałem sie zastanawiac nad zmiana treningu przy pomocy HMB, ale jeszcze poki co masa i wlasnie zaczalem brac trec night protein blend moze gdzies o tym cos podobnie ciekawego ma? bo ja po czwartym dniu brania obudzilem sie z bolem brzucha co zmusilo mnie do odwiedzenia WC :D SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
scyzoryk - w jakis sposob chcesz zmienic trening przy pomocy HMB?

co do night protein blend - to badan nie ma niestety, gdyz odzywka bialkowa to po prostu zamiennik posilku. night protein blend to cos w stylu sproszkowanego twarogu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 161 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4417
To mnie pocieszyliście. A ja wczoraj zakupiłem 2 x HMB Dymatize 180 szt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
enjoy


zostaw do cyklu kreatynowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3969
bralem HMB ok 4lat temu z Olimpa z kreatyna mono i musze powiedziec ze na mnie podzialalo za****scie poprawila mi sie definicja i podkreslila sie i to w duzym stopniu klatka dolna a bralem tylko 6g dzienniemoze jestem inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
brales w tym czasie cos jeszcze oprocz HMB?


moze zaliczales sie do tzw "nieytrenowanych sportowcow", u takich HMB ma w miare udokumentowane dzialanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3969
tylko kreatyne i co to oznacza niewytrenowanych sportowcow przed tym cyklem mialem staz prawie 6 lat wie powiedz dokladnie o co ci chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Pamiętam jak w roku 99 była reklama w którymś z magazynów. Na okładce Radosław Słodkiewicz reklamował HMB Hi-Tec'a twierdząc iż ów suplement pozwoli uzyskać 16kg mięśni w 3 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
kowalu - niewytrenowany moze oznaczac bądź ze dopiero zaczales przygode z silowani, bądź wrociles po dluszej przerwie, badz - ze totalnie zmieniles bodzce/plan treningowy.

jesli brales HMB razem z kreatyną - to to wiele wyjasnia. raz ze kreatyna jest bardzo silnym suplementem i wiele z zauwazoncy efektow mozesz zawdzieczac wlasnie jej, a dwa - ze faktycznie HMB wg wynikow badan objawia swei walory ponoc przy rownoczesnym podawaniu kreatyny.

co do reklam - nie kometuje już. HMB ma jednak złoty laur jesli chodzi o wejscie na rynek i zwiazane z nim marketingowe wypowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3969
ze totalnie zmieniles bodzce/plan treningowy

moze i to ale fakt jest faktem ze widzialem roznice pomiedzy braniem samej krety a wpolaczeniu z HMB
pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GAINER //// temperatura wody lub mleka ?

Następny temat

co na masę dla ekotomorfika

WHEY premium