SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB - jak i czy działa??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 541533

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wróżka.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Mam takie pytanko związane z hmb... Czy mozna brać jednocześnie hmb i gainera 1 ?? CZy ma to sens??

Zmieniony przez - manager44 w dniu 2008-05-22 19:02:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
troszku dziawnie sformułowales pytanie- jednakże trzeba by wiedziec co jest celem twoich treningów.
zapewne masa- więc hmb może słuzyc jako antykatabolik a gainer jak uzupelniacz diety.
wiec w bezposredni sposób sie nie wykluczają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2797
W badaniu przeprowadzonemu w 1997 przyjrzano się skutkom podawania wysokich dawek HMB owcom (1).

Jakie to byly dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111
czy hmb pomoze zbudowa mase u osób bardzo szczupłych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...u osob b. szczupłych szczególne wazne jest przestrzeganie diety, najczęsciej trzeba dążyc do wysokiej podazy węglowodanów a standardowej bialka i tłuszczy.
hmb może sie przyczyniać -jak i wiele innych suplementow- ku temu, jednakże napewno nie pelni samodzielnej roli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111
tak wiem, dieta kluczem do sukcesu, ale nadszedł czas wyboru jakiś supli, kuzyn pływa i bardzo poleca HMB...dlatego zapytałem. czyli generalnie jest polecane czy moze jakies inne odzywki beda lepszym rozwiazaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jest to suplement pomagający w rozwoju masy- może mniejszej- ale za to b. dobrej jakościowo, pisze może mniejszej mając na uwadze przede wszystkim kreatynę, hmb dziala przede wszystkim jako antykatabolik czyli nie pozwala rozpadac sie białku mięsniowemu ponad niebezpieczna normę, więc jest jakby pośrednio sprawcą wzrostu masy, także i siły, rowniez wytrzymałości, ale szkoda byłoby wglębiac sie jeszcze w te aspekty.
ogólnie rzecz biorąc jesli podstawy masz zapewnione to odradzic właściwie trudno ten suplement, szczególnie w polączeniu z kreatyną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111
przede wszystkim zapomniałem napisać o najważniejszym, cel moich ćwiczeń to zwiększenie wagi o około 10 kg, trening 3 razy w tygodniu, dość intensywny na sucho. po osiągnięciu celu mam zamiar ograniczyć siłownie i chodzić raz w tygodniu by nie było spadków, podsumowując, dla ektomorfika HMB + kreatyna i dieta bogata w białko i węglowodany jest odpowiednim sposobem do osiągnięcia celu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dieta bogata w węglowodany i zapewniająca wlaściwą ilość bialka i tłuszczy- tak bedzie brzmieć poprawniej, zresztą w tej materii radzilbym skierowac kroki do działu ODŻYWIANIE.
jesli chodzi o resztę to w takim kontekście należy odpowiedziec twierdząco
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy mozna odrazu brac?

Następny temat

Porada

WHEY premium