SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB + BCAA, jaka firma?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1308
Ta, wcinam od razu. Nie odstawię jej, zadałem pytanie które jest w temacie - dotąd nie dostałem odpowiedzi. Niedożywienie? Ile powinienem ważyć? Btw. Dietę zdrową jakoś z miesiąc prowadzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
HMB lipa, BCAA narazie zbedne, 2 tyg troche za wczesnie na krete wie IMO odzywki nie dla Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1308
Nie zrozumiałem tej wypowiedzi, znaczy koncówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
IMO - In my opinion, czyli moim zdaniem.
Za wczesnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1308
Aha, teraz to rozumiem. Dobrz, więc inaczej zadam to pytanie.

Jaką firmę BCAA i HMB polecacie? (bez gówna). Powiedzmy, że nie dla mnie i powinienem dostać odpowiedź, ema.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
olim, trec, fitmax,

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3448


Takiego typa to rzadko się spotyka :), 7 dni treningu i już na krecie jedzie :DD.

Do sukcesu nie ma żadnej windy.
Trzeba iść po schodach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 398
No jak na kretkę to sporo za wcześnie, hmb daruj, IMO Hmb to jest g****, które dużo kosztuje. Tak w ogóle człeku przytyj!! 56 kg to Ty jak kogucik mały jesteś. Bcaa jak już koniecznie chcesz to weź Vitalmaxa MegaCaps (polecam sam stosuję). Ale musisz sobie dietkę ogarnąć, bo bez niej to ni ch***

Zmieniony przez - klipiec17 w dniu 2011-01-04 14:52:04

NIE MA OPIERD*LANIA SIĘ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
przeciez i tak kupi
znam ten typ.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z Miarką

Następny temat

co teraz jest na topie?

Wiecej