SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMBOLON NX

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9364

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27817
raczej nie a to dlatego że ja jestem zdania że jak ktoś ćwiczy dla siebie, amatorsko (czyli 99% tego forum) to z supli nic nie jest mu potrzebne poza kreatyną i białkiem.

do wszelkich wynalazków typu hmb, bcaa, wogóle antykataboliki, no bozery, glutaminy i masy innych cudów jestem nastawiony sceptycznie bo tak naprawde nie ma to dla nas większego znaczenia.

po prostu jest teraz jakiś boom na suple ( tak jak był boom na hip hop itp.) i wszystko ludzkim niepojętnym masom jest wciskane z nalepką 200% wiecej mięśni

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w pewnym względzie można sie z tym zgadzac i nie.

jeżeli ktos trenuje sezonowo to mozna uznac, że kreatyna mu powinna wystarczyć- no i jakiś spalacz.

jednakże jesli ktoś trenuje amatorsko w znaczeniu tym, że nie chce startowac w zawodach aczkolwiek zamiar trenowania jest długi i oczekiwania także niemałe/mimo nieciekawie brzmiacego słowa 'amatorsko' to wtedy w pewnym okresie dla zykłego wspomożenia organizmu może być potrzebne, może nie niezbędne, ale b. wskazane suplementowanie w bardziej urozmaicony, powiedziałbm ukierunkowany sposób.

jednakże często jest trudno to rozdzielić, bardzo rzadko wiec należałoby pisać niejako automatycznie czy toz w jedna czy druga stronę/no chyba, że to jest ewidentne[np. koles pozbawiony jest diety, ma slabo nakreślone cele itp.- to juz sie jednak niejako rzuca w oczy.]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27817
no to tym miłym akcentem kończymy offtop i sog za to że poświeciłeś amatorowi tyle czasu na odpisanie

Zmieniony przez - ama_tor w dniu 2007-05-02 17:59:37

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
wydaje mi sie że to kolejne g****....


300% wiecej masy 200% mniej tłuszczu

może jeszcze kurva zamien tłuszcz w miesnie a z włosów zrób trzecie oko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wydaje mi sie że to kolejne g****.... -pewnie trzeba ci uwierzyć- bo twoj urzekający, niemal baśniowy sposób wypowiadania sie świadczy o pełnym znastwie i profesjonaliźmie- chyba jesteś "zawodowy degustator"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
sprawdź i sam oceń.

dla mnie popelina.

a obietnice reklamowe to śmiech na sali i megabol.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HMB z terminem waznosci do 29.04.2007 brac czy nie brac?

Następny temat

Nitrobolon czy Animal flex ??

WHEY premium