W związku ze zbliżającą się Śnieżynką na HI TEC NUTRITION chciałbym zapytać użytkowników co mogą polecić z oferty ww firmy?
Z góry dzięki za opinie!
Pozdro!
btw BCAA
Co nie może zabić to wzmocni;]
Ilość wyświetleń tematu: 1542
Co nie może zabić to wzmocni;]
100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU
Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.
SprawdźCo nie może zabić to wzmocni;]
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja
Kontakt: FB https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/
IG https://www.instagram.com/tomq.bb
e-mail: [email protected]
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
TomQ-MAGnie wrzucamy linkow do strony producenta bezposrendio, podwaja co Cie interesuje ze sklepu SFD
https://sklep.sfd.pl/?utm_source=SFDF&utm_campaign=Stat&utm_medium=desktoppod&utm_term=Forum
na pewno przyda sie bialko, kreatyna, bcaa, beta-alanina i witaminy![]()
reszta kwestia Twojego zasobnego portfela, mozna rowniez skorzystac z jakiegos pre jak AMG, czy dodatkow okolotreningowych opartych na argininie, napisz jaki mas zobencie cel treningowy, doswiadczenie i ile kasy na suple, a cos poradzimy
Co nie może zabić to wzmocni;]
Moderator działu Odżywianie
domerKup te suplementy, które przydadzą się Tobie względem celu jaki sobie obrałeś. Bez względu na firmy, warto zwrócić uwagę na suplementy, które uzupełnią bardzo prawdopodobne braki ich w diecie. Mogą to być np witamina D3, omega 3, odżywka białkowa, magnez.
Reszta specjalistycznych suplementów w zależności od celu jaki sobie obrałeś. Tutaj wybór jest dość rozbudowany: kreatyna, beta alanina, cytrulina. Kwestia też tego ile możesz wydać na suplementację.
Wklejona odżywka białkowa ma dodatek białka pszenicznego. Polecam kupować białko serwatkowe, np. koncentrat.
Co nie może zabić to wzmocni;]
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły