SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HISTORIA rzeźby w kulturystyce

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Łap soga. Przelecialem tak pobieznie ale jak znajde chwile to na pewno przeczytam calosc. zapowiada sie bardzo interesująca lektura. pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6903
dobry art SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
sąsiad, niestety stare czasy pewnie nie wrócą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
Sąsiadwroc, idealnie to ująłeś Taka prawda. Dzisiejsze sylwetki wyrażają brutalność bo prezentują je ludzie którzy dążą do takiego wizerunku. Zauważ że po siłowniach najczęściej kręcą się łysi goście którzy poza siłownią ćwiczą kickboxing a ich ulubiony pies to pitbull, bullterier albo amstaff. Hehe, uwielbiam rozmowy z mojej dawnej siłowni. Albo o psach albo o tym "komu to Ja ostatnio nie w***iłem"

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
No niestety tak kreowany jest dzisiaj wizerunek kogoś kto ma w łapie więcej niż 45cm. Brutal, cwaniak, kombinator zadufany w sobie, demonstrujący swoją przewagę nad innymi (tylko czy przewagę psychiczną ? Chyba nie...).

Kiedyś to właśnie było piękne, że kolesie się nie prężyli na ulicy, a hołdowali właśnie proporcjom. Fotki czarno białe, gra światła i cieni. No za***ioza. Dla mnie na zawsze większe wrażenie zrobi ktoś, kto ma 50cm w łapie i jest to ładne 50centów, niż ktoś kto ma łapę jak noga np 60cm i taki kawał mięcha mu wisi i nie ma o czym z nim porozmawiać, bo on tylko o np. właśnie psach, dupach, furach czy tylko o siłowni.
Nie łatwo mnie obrzydzić. Lubię np. dobrze widoczną waskularyzację, ale gdy widzę świniaka pokroju dzisiejszych Mr.O to naprawdę tracę zainteresowanie.
Ja nie wiem skąd się to wzięło, że monstrualnie większe - znaczy lepsze.
To jakaś paranoja.




a się kurna uniosłem

Zmieniony przez - Sąsiadwroc w dniu 2007-09-13 08:20:55

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
Świetny artykuł.gdybym mógł to bym dał soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
Hehe, nieszkodzi

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20213
Napisales sie troche takze daje soga-przeczytalem calosc bardzo ciekawy artykuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 178
dobry temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208479
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rudy Hermosillo

Następny temat

Szukam zdjęc

WHEY premium