SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIIT na redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 672
Witam wszystkich

kończe pierwszy tydzień redukcji i dzisiaj zacząłem HIIT. Przed chwilą dosłownie skończyłem 5 interwałów na rowerku stacjonarnym, w proporcji 45 sec średnio, 15 sec max. Mimo iż czuję że dostałem wycisk to nie spociłem się. To normalne ? bo nie wiem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
mrCROSS
Koniu tylko, że jak ktoś niedoświadczony zacznie kombinować to może przekombinować przez co zamierzonego efektu nie osiagnie. A sam HIIT (zgodnie ze schematem) można robić na wiele sposobów tak żeby zaskakiwac organizm, chociażby manipulując stosunkiem czasu pracy do odpoczynku czy zmiania z biegania po płaskim na bieganie pod górkę.

Pozdrawiam


wiele do przekombinowania nie ma, a nawet łatwiej dozować wysiłek w sprintach niż w hiicie, który często jest robiony zupełnie bezmyślnie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
potliwość nie jest wyznacznikiem niczego.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 672
gdzieś przeczytałem ( bodajże menshealth) że jeżeli podczas treningu się nie spocisz to znaczy że był za mało intensywny. Heh, napewno to bzdura, zwłaszcza że do tej pory mi się w głowie kręci po tym HIIT'cie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
MH to taka męska pani domu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 672
Ha ha ha raczej tak :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 672
Czyli prawdopodobne jest że dobrze wykonałem? Nie wiem jak to rozpoznać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bzdura. Również od tygodnia zacząłem robic hiit, robie go na bieżni i jeszcze nie było sytuacji żeby spłynęła mi z czoła kropla potu. O tym, że dobrze wykonałem ten trening mówią mi takie czynniki jak chwilowe zawroty głowy, uczucie ogromnego zmęczenia, które zmusza mnie zaraz po wysiłku walnąć się na łóżko bo stanie na nogach jest poza zasięgiem, kołatanie serca z dużą prędkością, czasem lekki ból w klatce piersiowej przy oddychaniu, trudność w opanowaniu oddechu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 672
Hmmm... właśnie zmierzyłem sobie ciśnienie bo ciągle mi słabo. Mam za małe bo 102/72/58. Dodam że bardzo rzadko mierzę ciśnienie ale trochę spanikowałem :) Może powinienem iść do lekarza się zbadać czy napewno mogę wykonywac interwały ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
szakulek87 po dobrze wykonanym HIIT powinienes czuć sie tak jakbyś został zeżarty i wypluty i to tyle razy ile interwałów zrobiłeś

mabiala wątpie żebyś prawidłowo wykonał HIIT na bieżni. Bieżnia to gó**o jeśli chodzi o HIIT. To zamo tyczy sie rowerków stacjonarnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55
Witam chlopaki. Dokladnie pot o niczym nie mowi:). Ja biegam od roku aero po 50 min i myslalem że mam super forme:). Od tygodnia zaczalem robic HIIT i...moja wspaniala forma gdziesz odeszla:) po 5 powtorzeniach myslalem że 100 metrow dojade autobusem nawet nie mialbym sily skasowac biletu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 672
mrCROSS w takim razie jak najlepiej wykonywać HIIT jak nie bieżnia lub rowerek ??

Zmieniony przez - szakulek87 w dniu 2011-11-12 20:35:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szprotki

Następny temat

Początkujący potrzebujący pomocy

WHEY premium