SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIIT i nie tylko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Hubert81 z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3573
1. WIEK: 21
2. WAGA: 89
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 115
-udo:60
-talia: 90
-pas: 87
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4-5lat
6. DIETA:
-białko: 2,4
-węglowodany: 4,0
-tłuszcz: 1,3
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0 - brak
8. TRENING:
Poniedziałek: klata + biceps + brzuch
Wtorek: Plecy + triceps + przedramię
Czwartek: Barki + brzuch
Piątek: Nogi
9. CEL CYKLU: Dodatkowe kilogramy suchej masy mięśniowej, ubicie i definicja będą dodatkowym atutem.
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:
11. POZIOM BF%: 17%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endomorfik
13. STAN ZDROWIA: Rybka
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: owłosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 3200
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100x7 / 115x1
-martwy ciąg:
-przysiad: robię kosmetycznie ;) 80x12 (półprzysiad 150x3)

Chciałbym także byście już pominęli ten fakt, ze sie nie poleca bo znajomy znajomego, który spotkal znajomego na dyskotece bla bla bla itp itd bo na własne oczy widziałem efekty u innych, a jestem tutaj z konkretnymi pytaniami

Puszki flexa i inne bajery na stawy mam, na wątrobe tez. Proszę zachować poziom jesli sie da :)

Cykl 200tab po 10mg winka balkan pharmaceuticals.
1-6 50mg ed
Aha i nie wiem czy nie za duza dzienna dawka.

Przedstawię wam jak wygląda moja sytuacja. Dietę mam ustawioną/ułożoną, b/t/w: 3/1,3/3,6.
Czytając wypowiedzi KAINa, Missy i Si2uiela w różnych tematach (kilka lat wstecz) kiedy te aeroby są najskuteczniejsze. Może poprostu nie potrafie doczytać tego.. Pojawia się tam wybór celu dlaczego aeroby chce wykonywać dany delikwent. Mój cel to utrata tkanki tłuszczowej. Nie wiem czy Aeroby na czczo po zażyciu 10g bcaa będą dodatkowym czynnikiem do utracenia tkanki tłuszczowej. Jeśli tak nie jest to po treningu wykonywać aeroby, ale kiedy BCAA? Co więcej typowo na spalanie tłuszczu będę mieć HITT rozpoczynając od 5minut, co tydzień dodając interwał lub wydłużając czas. Wyczytałem, że przed HIIT warto zjeść jakiś posiłek. Mój HIIT planowałbym na godzinę np. 6:15 to śniadanie powinno być 30min prędzej? Czy 50g owsianych na wodzie z 4 białka i 2 żółtka będzie dobre? Dawać orzechy włoskie do tego? Rozkład tygodnia planuję następujący:
Poniedziałek: 12:00 siłownia + aeroby
Wtorek: 6:00 HITT, 17:00 siłownia
Środa: 6:00 HIIT
Czwartek: 17:00 siłownia + aeroby
Piątek: siłownia
Sobota: wolne
Niedziela: wolne

Poniedziałek: klata + biceps + brzuch
Wtorek: Plecy + triceps + przedramię
Czwartek: Barki + brzuch
Piątek: Nogi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
dawal juz taki temat...skoro tu nie masz odpowiedzi wiec moze do treningu daj..

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3573
wlasnie ktos mi go przeniosl :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
Cześć.

Sorry stary (autor) ale ja nie rozumiem za bardzo twojego pytania...o co ty sie dokładnie pytasz?

O co ci dokładnie chodzi ???

Nie wiem tak według mnie to poszukujesz odpowiedzi na pytanie czy połączenie aerobów z treningiem jest ok według tego co rozpisałeś tak?

Ja bym zrobił tak :

Poniedziałek :

25 min nad czczo rowerek
po treningu znowu aeroby 40 minut

Wtorek:
To samo

Środa :
Hitt

Czwartek :
Jak pn i wt.

Piątek : trening


Sobota : off

Niedziela : 1h aerobów

Jeśli chodzi o aeroby to przedłużasz lub odejmujesz czas w zalerzności od rezultatów...
Jeśli chodzi o dietę rozpisz ją dokładnie według wskazówek z działu odżywianie
Dieta według mnie jest najważniejsza...

Jeśli chodzi o suplementacje wszystko zależy od stażu celu itp.

I twój post jest strasznie chaotycznie napisany ..... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
Przeczytałem twój post raz jeszcze te twoje stwierdzenio-pytania wprowadzają nie zły mętlik.....
Po za tym nie mam opcji ,,edit'' :(

Co do Hitta według mnie 2 najważniejsze zasady to :

1: jest on dla zaawansowanych tylko! więc nie polecam go jeżeli to początek redukcji..lepiej zostawić go do momentu jak staniesz z wagą...

2: Nie robimy go nad czczo ,w ogóle nie polecam go robić z rana po śniadaniu !


Co do porannych aerobów :

Są dwie szkoły jedna mówi żeby zabezpieczyć się na przykład białkiem i bcaa plus glutamina przed, druga mówi że wstajemy i prosto na rower ,wszystko zależy od stopnia zaawansowania delikwenta i kasy oczywiście ale to według mnie ....na pewno znajdą się tacy co mają inne zdanie...

Jeśli chodzi o bcaa to zależy ile masz kasy...Generalnie standardowo ludzie dają przed treningiem i po treningu i potem robią aeroby, a po węgle białko i Glutamina w dużych dawkach i tutaj też są zwolennicy i przeciwnicy stosowania jej ...

Jeśli chodzi o dietę to nie wiem co jesz powinieneś w ogóle podzielić tego posta tak jakby na 3 części wkleić swoją dietę do działu odżywianie i tam poprosić o korektę i to samo zrobić z treningiem a na koniec przyjść tutaj i poprosić o rozpiskę ...

Pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3573
Dzieki, że odpisałeś. Ten temat byłw dziale dla zaawansowanych ale został tutaj przeniesiony ze względu na zawartość winka. Pytam o to co będzie najlepszym rozwiązaniem na zrzucenie tkanki tłuszczowej przy nadwyżce 1kcal :D ORAZ zachowaniu dotychczasowej masy mięśniowej bądź też przybraniem jej. Czytałem ze hiit bardzo dobrze działa na tłuszcz bo pali go, podobnie jak trening na siłowni, kilka godzin po zakończonym wysiłku. Mam ze 2 kilo bcaa i mogę dokupić jak bedzie trzeba.

ps winko strombafort

zapomniałem dietki

Płatki owsiane 80g
Orzechy włoskie 20g
Białko jaja kurzego 150g
Żółtko jaja kurzego 25g
Banan 120g

Makrela wędzona 150g
Ryż brązowy 50g
Bukiet z jarzyn wiosennych mrożony 350g

Mięso z piersi kurczaka bez skóry 150g
Ogórek 151g
Pomidor 233g
Sałata 240g
Ryż brązowy 50g
olej z pestek winogron 15ml


Mięso z piersi kurczaka bez skóry 150g
Ryż biały 100g
olej z pestek winogron 10ml

Trening a po nim zawsze carbo oraz wpi

Mięso z piersi kurczaka bez skóry 150g
Ryż biały 100g

Tuńczyk w wodzie 125g
Oliwa z oliwek 15ml


B,t,w,kcal: 246, 101, 346, 3298.

ktn, ktjn, ktwn: 18, 33, 40

z tłuszczami ciężko mi zrobić 1:1:1 :/
brązowy bede zmienac z kasza gryczana bo smakuje jak pasza dla mrówek ;/

Zmieniony przez - kapitanp w dniu 2011-03-16 18:12:10

Zmieniony przez - kapitanp w dniu 2011-03-16 18:14:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
ok.

Edytuj post usuń pytanie o winstrol i poproś moda o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL! igf-1 i nie tylko...

Następny temat

glupie pytanie

WHEY premium