SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIIT a problemy ze snem...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam taki problem: ilekroc zrobie HIIT, noc mam "z glowy", nawet jesli trening trwa tylko 12 minut! Strasznie sie poce, budze sie kilkakrotnie w ciagu nocy... Oczywiscie wiem, ze celem HIIT-u jest podkrecenie metabolizmu, ale zeby az do tego stopnia? Czy ktos ma podobne doswiadczenia? Czy to normalne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
a o ktorej go robisz?

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20853
Tak normalne jak robisz go pod wieczór- ja mimo tego, że jestem wysportowany i wcześniej regularnie biegałem to podczas pierwszego HIIT'u się porzygałem a noc miałem bezsenną i jeszcze jakieś problemy żałądkowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok. 17.00-18.00. Bezposrednio po zrobieniu HIIT zbiera mnie na wymioty i kreci mi sie w glowie, ale to chyba normalne? Przynajmniej sporo ludzi na forum tak ma, wiec tym sie raczej nie przejmuje. Myslisz, ze byloby lepiej, gdybym robila HIIT wczesniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
owszem...sprobuj, eksperymenalnie najlepiej sie do takich rzeczy dochodzi -}

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co racja to racja . Sprobuje i zobacze.
Dzieki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 963
Potwierdzam. Też tak mam, że po HIITcie długo, długo jeszcze nie mogę zasnąć. A niestety tryb życia mam taki, że ćwiczyć mogę jedynie wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Proponuję po 1 łyżeczce wyciągu z jemioły i wyciągu z głogu na godzinę przede snem.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 963
A gdzie to można kupić? W aptece?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
W aptekach, sklepach z produktami ziołowymi.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a ja myśle że błędem było branie się za HIIT nie mając conajmniej dobrej kondycji




ja jak robie wieczorem HIIT czasami w nocy obudze się głodny , ale oczywiście wtedy coś nie wielkiego podjem i ide dalej spać , innych objawów nie mam oprócz oczucia ze zaraz się porzygam po wykonaniu HIITA (nigdy nie żygałem)




może się przyda

https://www.sfd.pl/Trening_Interwałowy_HIIT_-t268582.html 




jeszcze zwrócił bym uwage na to że HIITA nie wykonujemy jeśli jesteśmy na diecie np. CKD


pozdro

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-11-29 21:52:40

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - co + co - ? (kilka nurtujacych pytan)

Następny temat

Cosmodziewczyna - zagłosuj i wygraj nagrody

WHEY premium