SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIIT - zebrane badania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
Ale sie uparłes na HIIT w polaczeniu z treningiem silowym ja nie jestem temu przychylny. no ale sam sie przekonasz czy bedzie ci to sluzyc.
białko przed HIIT jak najbardziej zas po HIIT białko z węglami (wpc+ banan+płatki owsiane)
jesli natomiast ma to byc HIIT i silka na jednym treningu to zarowno przed (jakas 1,5-2 godz) i po białko + wegle (20 min po)


Zmieniony przez - kenio80 w dniu 2007-03-20 13:07:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1265
Witam. Czytam już o tym HIIT troszkę i mam pytanie, gdyż wypowiedzi różnych osób sprawiły, że mam mętlik w głowie. Otóż czy HIIT jest przeznaczony raczej dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, czy dla osób pracujących nad kondycją i wytrzymałością? Bo ja nalezę do tej pierwszej grupy osób. Czy jeśli zastosowałbym dietę redukcyjną + HIIT to mógłbym osiągnąć zamierzony cel, jakim jest utrata zbędnej tkanki tłuszczowej? Jak się jest na HIIT i się chodzi na siłownię a chce się spalić tłuszcz, to na siłce należy wykonywać duża liczbę potworzeń, czy mniejsza a z większym ciężarem? O jakiej porze dnia najlepiej jest robić HIIT ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
HIIT podczas redukcji tłuszczu jest bardzo dobrą metoda, oczywiście w połączeniu z odpowiednią dietą Co do kondycji by robic HIIT, to by sie przydalo ja miec jako taka na poczatek, chyba ze dasz rade robic sprinty 10 lub 15 sek na przemian z truchtem powiedzmy 45 sek. Na poczatek 2 interwaly plus rozgrzewka ze 3-4 min i o HIIT trucht ze 3 min.
wszytsko na poczatku z umiarem.
A co do silki to bardzo dobry trening dla ciebie to FBW wiem z autopsji


Zmieniony przez - kenio80 w dniu 2007-03-25 20:47:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
ok
redukujemy sie z udzialem spalacza zawierajacego efke
przed i po np. izolat
a spalacz?? przed nie, bo pikawa nam siadzie??
wiec jest sens po??
i kreta...nie lepiej jednak przed, niz po??
zeby podczas biegu i po nim od razu juz byla w nas, a nie w kubeczku naszykowana dopiero??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7162
Ok, idac za radami zaczolem FBW, wg planu z priorytetem na plecy, biceps i triceps.
Po siłce bede robic jeszcze aeroby w postaci rowerka.
A Hiit-a wrzuce w dni nietreningowe. Ok 2 x tydzien.
Rowniez dolaczam sie do pytania o spalacze typu efka, jak je stosowac przy treningu hiit ?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
no ja na efke nie poleciałem ale czekaja na mnie Meta Burn XTP i AMP i mimo ze slabsze od efki to tez sie zastanawiam nad sensem brania przed HIIT-em bo nie chce zawalu dostac...albo czegos tam jeszcze innego
Bezpieczne jest wiec branie spalaczy przed HIIT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
zastanawiam nad sensem brania przed HIIT-em bo nie chce zawalu dostac...albo czegos tam jeszcze innego
Ponieważ ładnych parę osób się w ten właśnie sposób przejechało, efka została zakazana w stanach. Efka podnosi tętno, hiit też, zsumowane daje kaplicę

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
no dobra a inne spalacze??? nie na efce??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Tradycyjne metabolizery tłuszczu - lecytyna, cholina, inozytol

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7162
W sumie wczesniej robilem hiit na clenie i jeszcze czyms, ale nie wazne...
Ma sens zarzucenie efki PO treningu HIIT ?

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oszukane posiłki lekarstwem na monotonie dietetyczną

Następny temat

Po chorobie

WHEY premium