SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIIT - zebrane badania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357
Ale z tymi szachami to żart? I dzieki za odpowiedź, bo chce zacząć redukcje no ale o tej porze roku to bieganie raczej kiepski pomysł, a basen mam blisko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 147
Witam

Wiem ze zapewne przez te 18 stron tematu zapodzial sie gdzies taki post jak moj ale narpawde czytac wszystko w morzu spamu jest ciezko wiec zapytam i jakby ktos mogl odpowiedziec to by bylo fajnie

moje warunki
23 lata
118kg
186cm
i chcialbym jakos zejsc gdzies do 100-105kg no i czytam o tym HIIT i wydaje mi sie dosc logiczne no i teraz pytanie

czy moge rozpoczac trening np zaraz po śnie?? np o 5:20 ?? czy lepiej w ciagu dnia?? wczoraj wyczytalem ze dobrze jest polaczyc trening HIIT z treningiem silowym (hiit rano silowy popoludniu/wieczorem)

no i jakis plan treningu jakby mi ktos napisal, przez pierwszy tydzien 3-4 interwaly na jeden dzien tak?? (jeden interwał to jest 15 sek sprintu i 25 truchtu lub szybkiego marszu tak?) czyli na poczatek trening niebylby bardzo dlugi. dobrze kombinuje?? jakby ktos mogl mi cos podpowiedziec to bylbym niezwykle zadowolony ;)

aaa i taki mały offtopic: jak najoptymalniej robic brzuszki?? nogi na siemi pod katem, nogi w powietrzu, ruchy ciala ok 10-20stopni czy wieksze?? czy to wachadło takie do brzuszkow, niewiem jak to nazwac ;)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1040
Na początku to ja ci odradzam HIIT lepiej zwykłe aeroby, a do tego przy twojej wadze to masakra dla stawów.
Czy ty widziałeś osobe przy wadze ponad 100kg biegającego HIIT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Radze siłownię a po siłowni aeroby zacznij od 20min zwiększając co tydzień o 5min a w nietreningowe na czczo tak samo aeroby tez zacznij od 20min i wydłużaj co tydzień o 5min.Aż dojdziesz do 40moin.Kup BCAA,GLUTAMINĘ bierz przed aerobami i po a w dni treningowe 30min przed siłownia BCAA,GLUTAMINĘ po siłowni przed aerobami BCAA a po całym treningu GLUTAMINĘ+Carbo50g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 786
Witam ;)

A co z połączeniem HIIT + zwykłe aeroby? Jeśli np. trening HIIT trwa 20 minut to czy mogę dorzucic do tego jeszcze drugie tyle zwykłego biegania (albo odwrotnie)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5107
Nie. Aero na osobnej sesji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
HIIT ja bym zimą odradzał na wolnym powietrzu łatwo o przeziębienie jak już wybieramy aeroby to najlepiej rowerek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 786
Szczerze mówiąc to wolę pobiegac w lesie obok - piękne widoki, świeże powietrze i taki zróżnicowanie terenu że czasem czuję, jakbym robił interwały :D (najpierw męka 5 minut pod górę a potem 10 truchcikiem w dół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24768
Witam

Moglby ktos rozpisac jakis przykladowy HITT dla osoby ktora zaczyna taki trening tylko korzystajac z uzadzen z silowni (jesli mozna wogole tak ).Moj cel glowny spalenie fatu na brzuchu.

Wiek 27
Waga 94
Wrost 180

Silka 3 razy w tyg

Bede bardzo wdzieczny

Zmieniony przez - Gumis777 w dniu 2008-02-23 19:19:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1030
fajny art