SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIIT - zebrane badania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 357
Ale z tymi szachami to żart? I dzieki za odpowiedź, bo chce zacząć redukcje no ale o tej porze roku to bieganie raczej kiepski pomysł, a basen mam blisko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147
Witam

Wiem ze zapewne przez te 18 stron tematu zapodzial sie gdzies taki post jak moj ale narpawde czytac wszystko w morzu spamu jest ciezko wiec zapytam i jakby ktos mogl odpowiedziec to by bylo fajnie

moje warunki
23 lata
118kg
186cm
i chcialbym jakos zejsc gdzies do 100-105kg no i czytam o tym HIIT i wydaje mi sie dosc logiczne no i teraz pytanie

czy moge rozpoczac trening np zaraz po śnie?? np o 5:20 ?? czy lepiej w ciagu dnia?? wczoraj wyczytalem ze dobrze jest polaczyc trening HIIT z treningiem silowym (hiit rano silowy popoludniu/wieczorem)

no i jakis plan treningu jakby mi ktos napisal, przez pierwszy tydzien 3-4 interwaly na jeden dzien tak?? (jeden interwał to jest 15 sek sprintu i 25 truchtu lub szybkiego marszu tak?) czyli na poczatek trening niebylby bardzo dlugi. dobrze kombinuje?? jakby ktos mogl mi cos podpowiedziec to bylbym niezwykle zadowolony ;)



aaa i taki mały offtopic: jak najoptymalniej robic brzuszki?? nogi na siemi pod katem, nogi w powietrzu, ruchy ciala ok 10-20stopni czy wieksze?? czy to wachadło takie do brzuszkow, niewiem jak to nazwac ;)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1040
Na początku to ja ci odradzam HIIT lepiej zwykłe aeroby, a do tego przy twojej wadze to masakra dla stawów.
Czy ty widziałeś osobe przy wadze ponad 100kg biegającego HIIT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1040
Radze siłownię a po siłowni aeroby zacznij od 20min zwiększając co tydzień o 5min a w nietreningowe na czczo tak samo aeroby tez zacznij od 20min i wydłużaj co tydzień o 5min.Aż dojdziesz do 40moin.Kup BCAA,GLUTAMINĘ bierz przed aerobami i po a w dni treningowe 30min przed siłownia BCAA,GLUTAMINĘ po siłowni przed aerobami BCAA a po całym treningu GLUTAMINĘ+Carbo50g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 786
Witam ;)

A co z połączeniem HIIT + zwykłe aeroby? Jeśli np. trening HIIT trwa 20 minut to czy mogę dorzucic do tego jeszcze drugie tyle zwykłego biegania (albo odwrotnie)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5107
Nie. Aero na osobnej sesji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1040
HIIT ja bym zimą odradzał na wolnym powietrzu łatwo o przeziębienie jak już wybieramy aeroby to najlepiej rowerek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 786
Szczerze mówiąc to wolę pobiegac w lesie obok - piękne widoki, świeże powietrze i taki zróżnicowanie terenu że czasem czuję, jakbym robił interwały :D (najpierw męka 5 minut pod górę a potem 10 truchcikiem w dół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
Witam

Moglby ktos rozpisac jakis przykladowy HITT dla osoby ktora zaczyna taki trening tylko korzystajac z uzadzen z silowni (jesli mozna wogole tak ).Moj cel glowny spalenie fatu na brzuchu.

Wiek 27
Waga 94
Wrost 180

Silka 3 razy w tyg

Bede bardzo wdzieczny

Zmieniony przez - Gumis777 w dniu 2008-02-23 19:19:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1030
fajny art
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oszukane posiłki lekarstwem na monotonie dietetyczną

Następny temat

Po chorobie

Wiecej