SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIIT HRmmax

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek -2158 dzień Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91
Zaczynanm trening HIIT ,po bezkutecznym spinie ,orbitreku ,bieżnii...Mam w domu rower typu spin ,z powodu pojawiających się bóli w kolanach po bieganiu musi wystarczyć....Mam główne pytanie odnośnie HRmax .... ...rozgrzewka 5..7 min .Hrmax (158...163)osiągam dopiero po prawie minucie(min po 45s.) sprintu na stojąco ,a po odpuszczeniu jest jeszcze prawie 25...35s .Jak traktowac podział czasowy dla HIIT_u ..... ??? ,ile powinna zajac czasu wolniejsza część tego treningu ???? gdyż ,często pisze się,że 30 s truchtu ,a 10s na max_a ....!Mam ...40 lat ,180cm ,115kg ....Proszę o sugestie ,Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Mhmm na rowerku jest z hiitem problem(ja nie potrafię np. osiągnąć reżimu tętna) u wielu osób bardziej wytrenowanych, oczywiście hiit to nie jedyna składowa wysiłku ku utracie wagi, bo skoro aeroby nie daje efektów to może dieta słaba ? Warto też pomyśleć nad treningami siłowymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek -2158 dzień Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91
No niestety z powodu wagi i korzystania przez parę lat(8..10) z bieżnii siadają mi stawy kolanowe ....na rowerku jest to troche mniej bolesne .... ,Q... mówią,że sport to zdrowie :[...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Sport tak, ale odpowiednio dobrany do wieku,wagi no i co najważniejsze odpowiednia intensywność, problemem jest twoja wysoka waga i wiek, to ona powoduje że masz problemy ze stawami, moje rozwiązanie dla ciebie : zredukuj wagę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowy lepszy plan redukcji + trening siłowy dla kobiety. pomocy!

Następny temat

moja dietka

WHEY premium