SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH + slin do PCT

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24401
Witam wszystkich!!!
Mam zamiar wejść na PCT za jakieś 3 tyg. I mam pytanie do wszystkich tych co stosowali HGH + slin do PCT na podtrzymanie zdobytych efektów. Znajomy po dobrej cenie może mi załątwić HGH ma syna karła i nie wykorzystuje zalecanej dawki i co miesiąc może coś odstawić do sprzedaży. Prosze o odpowiedź na podstawie doświadczeń tych co stosowali, może dorzucić coś jeszcze??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez e-lite za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 352 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5592
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 352 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5592
...
Napisał(a)
Usunięty przez e-lite za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24401
...
Napisał(a)
Usunięty przez e-lite za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 352 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5592
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24401
dzięki za lin, fajny artykuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24401
nie zobaczyłem Twojego drugiego posta, przepraszam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wino red lion.

Następny temat

Omka fake??

WHEY premium