SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HEKADE - Przygotowania do zawodów 2015.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1097 Napisanych postów 9864 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 434387
te kopyta to ty masz serio silne, ja się teraz męczyłem, żeby zrobić 130 na 12, a ty regres 140 machasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 526 Napisanych postów 12577 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288252
Wstyd! 11x pfff.... ubieraj sie i wracaj to dwunaste zrobic! %)

Taki okres, kazdy chory/przeziebiony.
Dajcie vit.c albo czosnek profilaktycznie, tanie jak barszcz nawet w duzych dawkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1097 Napisanych postów 9864 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 434387
u mnie też leci wit C cały czas, ale do tego czosnku nie mogę się przekonać, zgaga mnie męczy i yebie z gęby pomimo tego, że ładuję go w kapsach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3229 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17142
Alitol jest ok jedynie czasem sie odbije :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 7808 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 40581
erwinoos
u mnie też leci wit C cały czas, ale do tego czosnku nie mogę się przekonać, zgaga mnie męczy i yebie z gęby pomimo tego, że ładuję go w kapsach

Po sobie mam sprawdzoe erwinoos że w kapsach czy normalnie , zgaga będzie.. szoda bo czosnek to ciekawy specjał do kuchni , jest ostry smaczny i zdrowy no ale jak sie nie da to sie nieda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
nie to, że się nie da, ale jak ładuje dzienną porcję witamin to jakoś pomimo, że ten czosnek mam pod ręką zawsze o nim "zapomnę"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10785 Napisanych postów 47381 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde...Bartek to prawdziwy warrior, pomimo choroby nie odpuszcza, i robi konkretne treningi

będą z ciebie ludzie w przyszłości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 7808 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 40581
erwinoos
nie to, że się nie da, ale jak ładuje dzienną porcję witamin to jakoś pomimo, że ten czosnek mam pod ręką zawsze o nim "zapomnę"

hahahhaha Dobra kończe spam bo zaraz dostane kare 200 pompek od hekade hehe David ban podpisałbym sie pod tym :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 342 Napisanych postów 12634 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 106377
Wlawnie Krystia wit.C mi sie skonczyla ale niedlugo będę musiał pare kg bialka kupic to wit.c przy okazji sb wezme. A poki co laduje troche aspiryny bo szkoda sie truc paracetamolowo podobnymi rzeczasmi nie ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
I przybij pione kierva paracetamole ibuprofeny psuedo efedryny , pomoc na chwile i do tego ryją nieźle po układzie pokarmowym ja nieraz mam jakieś superbóle i nie ma zmiłuj ból musi minąć albo trzeba zwalczyć przyczyne a nie oszukiwać receptory
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wiktor Gryboś -- Przygotowania na sezon 2016

Następny temat

Here we go ! DT Anny

WPC zestaw