SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG - jak podzielić

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1535
1. WIEK: 20
2. WAGA: 89
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
-biceps: -
-klatka: -
-udo: -
-talia: -
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5lat
6. DIETA:
-białko: 3g/kg
-węglowodany: 6g/kg
-tłuszcz: 1-1,5g/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: -
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: masa/siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: -
11. POZIOM BF%: -
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): -
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: -
15. PPM (podstawowa przemiana materii): -
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130
-martwy ciąg: 190
-przysiad: 180

Witam,
jestem prawie w połowie cyklu enan 250mg e4d, z końcem miesiąca chce wbić hcg 5k ui i tu pytanie jak podzielić, 1250iu e2d bedzie dobrze? Drugie pytanie odnosnie estro, bo po miesiącu cyklu dokuczały suty i od tamtego czasu szamie tamox (sugerowano zebym zalatwil exe ale dil powiedzial ze na obecna chwile tylko tamoxem moze poratować), na początku 5dni 40mg ed, potem 12dni 20mg ed, teraz 10mg ed a dochodząc do sedna, czytalem ze po wbicu hcg estro może troche podskoczyć i nie wiem czy zwiększyć dawke tamoxa na czas brania hcg i kilka dni po czy jak to zrobić?
Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94416 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668857
mogą być takie odczucia przy hcg
a kwestia swędzenia to pewnie e2 wybiło po hcg



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-12-02 20:59:18
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94416 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668857
można różnie podac hcg
tak jak napisałeś , ja osobiście bije 2*2500 co 3 dni
dlaczego nie zacząłeś od badań ??? aby sprawdzić jaki masz poziom tego e2? i czy to na pewno od e2??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1535
były badania,





Zmieniony przez - darexxx321 w dniu 2017-11-20 18:36:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94416 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668857
tak hcg mocno podbija e2 ,w dniu wbicia hcg dasz 20 mg tamo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1535
Mam jeszcze dwa pytania a nie chce juz nowego tematu zakładać, 15 strzałów e4d za mną, efekty są na sile, mięcha też troszke wleciało ale nie za dużo, jest sens kolejne 15 strzałów robić e3d? zmieni to coś czy zostać przy e4d? 20mg tamoxifenu brać tylko w dniu strzału czy dopóki nie przestane wbijac hcg ( w dzien wbicia i pomiędzy ) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jak za malo masy doszlo to dodaj kcal choc zeby latwiej bylo liczyc mozesz dac 250 pon/czw
Tamox do konca sermow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1535
no wiem wiem ze do konca sermów tylko że teraz wbijam hcg w polowie cyklu i rozbijam na 3 strzały co drugi dzien i pytałem czy tamoxifen 20mg tylko w dniu wbicia hcg ( e2d) czy przez okres wbijania hcg ( 5-6 dni ) ? a kcal juz sporo mam, cięzko wiecej wcisnać z czystej michy :D


Zmieniony przez - darexxx321 w dniu 2017-11-24 22:27:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1757
Witam. Mam pytanie odnośnie hcg a nie chce zakładać nowego tematu.
Jak lepiej i dlaczego: przykladowo bije prolongatum solo i długo ,niektórzy radzą brać hcg następnego dnia po ostatnim strzale teścia a druga połowa radzi zaczekać ok 10 dni po ostatnim strzale teścia.
Załóżmy że podczas cyklu hcg nie było stosowane. Ktora z tych opcji lepsza i dlaczego:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nie chcesz ale musisz zalozyc temat z wypelniona ankieta dzialu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
darexxx321
no wiem wiem ze do konca sermów tylko że teraz wbijam hcg w polowie cyklu i rozbijam na 3 strzały co drugi dzien i pytałem czy tamoxifen 20mg tylko w dniu wbicia hcg ( e2d) czy przez okres wbijania hcg ( 5-6 dni ) ? a kcal juz sporo mam, cięzko wiecej wcisnać z czystej michy :D



Lepiej daj tamox przez 5 dni,bedziesz mial pewnosc ze przyblokuje estro
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1535
Przepraszam za lekki refresh ale nie chciałem spamować nowymi tematami bo w dalszym ciągu chodzi o hcg, tydzień temu w sobote 1 wbicie (podzieliłem na 3 e2d), dzień później lekki ból jajek i podbrzusza, po kolejnych strzałach już 0odczuc. Wbijałem pod skórnie, dzisiaj przed południem podobnie jak dzień po pierwszym wbiciu z tym ze podbrzusze bardziej bolało, teraz jajka jakby większe i sut znowu zaczął swedZiec, możliwe żeby z takim opóźnieniem hcg zadziałało czy przyczyna leży gdzie indziej ? Dodam ze pierwszy raz wbijałem hcg ale myśle ze dobrze przygotowałem, trzymane w lodowce etc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miejsce iniekcji

Następny temat

Interpretacja wyników

WHEY premium