SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG Bayer

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 539 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5709
Witam. Czy to normalne, że po iniekcji hcg z bayer są bóle w miejscu ukłucia?
Pierwszy raz mam to hcg - jakie sa Wasze opinie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 201 Napisanych postów 583 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11475
Ja mam podobnie z HCG Pregnyl 1500. Na dodatek jestem przekonany że nie działa bo nie czuje. Pewnie Twoje HCG to kibel, weź jakieś inne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93251 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
Bijesz podskórnie? Rozpuszczalnik jest dołączony do tego hcg ?
Co to znaczy bole?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4076
Ja bilem normalnie dzialalo i ból tyle co lekko od miejsca iniekcji na drugi dzien + lekkie zaczerwienienie, bite podskornie na brzuchu. Wbilem tak ze 3 pudelka i wszystko gra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 202 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1790
Pewnie pęcherzyk powietrza też wpuściłeś i dlatego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 539 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5709
lodzianin1
Bijesz podskórnie? Rozpuszczalnik jest dołączony do tego hcg ?
Co to znaczy bole?

Tak, podskórnie. Jest rozpuszczalnik. Boli miejsce ukłocia, jest czerwony ślad i da sie wyczuć delikatne zgrubienie po iniekcji. Biłem różne hcg i pierwszy raz takie coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 539 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5709
szakalek89
Ja bilem normalnie dzialalo i ból tyle co lekko od miejsca iniekcji na drugi dzien + lekkie zaczerwienienie, bite podskornie na brzuchu. Wbilem tak ze 3 pudelka i wszystko gra.

no mnie iniekcja z czwartku boli do dziś hehe, wczorajsza dziś boli już boli i zaczerwienienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 539 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5709
Smoła.23
Pewnie pęcherzyk powietrza też wpuściłeś i dlatego :)

Nie ma takiej opcji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4076
No ja bilem tylko te z bayeru teraz z puretrig chociaż mam jeszcze z bayeru 2x ale nwm czy działa twn puretrig nie odczywam specjalnie tego hcg a estro mi lezy wiec nie wiem co mam czuc. Wczesniej zawsze super samopoczucie i wgl. Laik jestem 1 cykl ciagne ale moze zmien na inne pudelko ew moze zle przechowywane bylo nwm ciezko powiedziec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 539 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5709
Jaką macie długość igieł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4076
Do hcg insulinowki uzywam sa w zestawie ze strzykawkami taka mala cieniutka 0.45/13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4076
Raz bilem większą 0.6 /25 ale nic sie nie dzialo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przejscie z krotkiego estra tescia na dlugi

Wiecej