SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

H_M_B

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawet tych 60zl byloby mi szkoda na Olimp. Rownie dobrze mozna te tabsy wrzucic do kibla. Zwroccie uwage na kolosalna roznice w przyswajaniu suplementow podanych jako tabletki i kapsulki.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
Znacie jakieś sklepy internetowe gdzie można kupic HMB Ultimate Nutri. Jaka jest cena? Dzięki
Szukałem w kilku sklepach i nie znalazłem w ich ofercie HMB.

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zerknij na www.bodybuilding.com , kosztuje cos ok. $ 14.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
hej to wychodzi ok. 50zl za jedno opakowanie (jesli $ stoi po 3,7zl), to za***iscie tanio a jesli zamowie w tym www.bodybuilding.com to ile przesylka ? orientuje sie ktos ?
...aha jeszcze moze cos o suplementacji...ze 3g na dzionek to wiem, ale przez jaki okres czasu ?...czasem sie slyszy ze efekty sa po 1,5 miecha a na www.bodybuilding.com pisza ze po 3 tygodniach...Jesli ktos z pogrobionych stosowal to prosze o odpowiedz.

"Dzisiaj jestem mały, jutro bede duży"

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na www.bodybuilding.com, przy zamawianiu produktow odrazu wylicza ci koszty przesylki (m.in. international). Musisz miec karte kredytowa, zeby zaplacic.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24544
A zamawial tam juz ktos(www.bodybuilding.com)? Jaka jest pewnosc ze ta firma jest uczciwa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zamawialem. Dzis potwierdzilem odbior zamowienia, ktore przyszlo na moj adres w US.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mialem to samo pytanie co MisiOO. Mam 16 lat i biore HMB Olimpu od 5 gdzies tygodni.
Jak na razie zdumiewajacych rezultatow nie ma - moze dlatego, ze w dniach cwiczen biore 3-4 tabl., a w dniach odpoczynku tylko 2 tabl. (w kazdym badz razie - jeszcze poczekam na efekty).
Do HMB biore jeszcze L-Karnityne Plus Olimpu, bo chce podkreslic rzezbe.
Piszecie, ze samo HMB nie daje rezultatow i ze trzeba brac do niego cus wiecej, wiec jezeli mozecie poradzic mi co konkretnie, to bede b. szczesliwy ;). (chodzi mi teraz o rozbudowe masy miesn.)

Pozdro /ATP/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
Hej!
Nie sądze żeby HMB Olimpu było "do dupy" około 3 miesięcy je uzywam i jest naprawde spoko ,efekty mam lepsze niz na HMB innych firm .Śmiało polecam bo warto .

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Maku zamawiałeś coś z tej strony do Polski?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anaboliki

Następny temat

odżywki w wieku 15 lat

WHEY premium