SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Guzek pod sutkiem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32187
Witam,jestem własnie na koncu cyklu 1-10 prop 100c2d,npp było 100c2d,tydzień temu skończyłem je brac...i teraz zostało mi wina na 2 tyg,40mg dzień i tydzień propa...i bije aktualnie hcg 1000ui c2d,przygotówka pod most....i kilka dni temu zauwazyłem pod prawym sutkiem guzek,malutki twardy,nic sobie nie wkrecam,i nie jest to zgrubienie z tłuszczu,tylko twarda kuleczka,wygląd sutka sie nie zmienił..nic nie odstaje,nie wisi(typu lipo).tylko ten guz wewnatrz..
Jak i czym w jakich dawkach,i przez jaki czas,..czy mozna sie tego pozbyc...

Raz sierpem, raz młotem w CZERWONĄ HOŁOTĘ !!!!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
leciałeś propa i npp więc bez badań ciężko...zrób prolaktyne i estradiol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1043
normalne kolego...w 3tygodniu brania tamoxifenu na odbloku ten guzek zniknie. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
zajaczek88
normalne kolego...w 3tygodniu brania tamoxifenu na odbloku ten guzek zniknie. pozdro


Co w tym normalnego? jak dla mnie nic. Guzek pewnie jest od prolaktyny i nie zniknie sam, jedynie na 100% jak chcesz się pozbyć to wycięcie całego gruczołu. Na pewno jak odstawisz saa, zbilansujesz dietę o małe ilości węgli prostych, to się zmniejszy trochę i nie będzie taki twardy, ale na pewno sam się nie wchłonie.

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32187
No to ,mnie nie pocieszyłes zbytnio...a i mi sie wydaje ze to jest wlasnie od prolaktyny....bo poczatkiem cyklu,,musiało mi ja podbić,i dopiero jak podniosłem dawke propa to i ból sutków,minął,i złe samopoczucie....a odstawic saa...troche srednio mi sie to kojarzy....bo zostało 2 strzały hcg..omo na most juz jest...i od wrzesnia 15 tyg cypionat chce leciec 250c3d i 350 dd week.potem znowu most ....i tak dalej i tak dalej....

Raz sierpem, raz młotem w CZERWONĄ HOŁOTĘ !!!!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl pod mma..

Następny temat

Epi + Stanodrol + P-mag

WHEY premium