SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Guz po propie..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc wszystkim, jestem juz po 6 strzale propa, ktorego zrobilem 24.11 tj czwartek jakoś na dzien pozniej rano wyczulem na posladku guz, wyczytalem ze powinien sie rozejsc w przeciagu 2 dni, ale mamy juz niedziele a guz dalej jest wyczuwalny, twardy pod skora czuje bol przy dotyku, nie jest az tak mocny ale zawsze. Bije w tylek igla 0,7/30mm po tym strzale delikatnie sok wyplynal...wydawalo mi sie ze wszystko zrobilem ok ale widocznie za krotko trzymalem. Martwie się trochę o to..możecie coś poradzić z góry dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Prop to bolesny srodek generalnie, takie sytuacjie zdazaja sie kazdemu
powinno przejsc niebawem,a gdyby bylo gorzej to trzeba podejsc do lekarza
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29228
a co jest z tymi propami?,ostatnio często tu wyczytuje że wiara ma takie problemy po propie, na innych srodkach jeszcze nie widziałem żeby ktoś pisał że miał tym podobny problem tylko po propie. prop ogólnie chyba najsłabiej się rozpuszcza,może dlatego? milczex wiesz coś może na ten temat, szykowałem cykl na od nowego roku i miałem zamiar propa dać do deci ale chyba dam suste po tym co wiara pisze co maja po propie.



do autora tematu: sory że ci sie wcinam do tematu;) ale też sie dowiesz może co jest grane;)

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Prop jako krotki ester ma to do siebie, ze jest bolesny
pozatym koncentracja jest zbyt wysoka, 100mg na ml to duzo jak na propa, zadna prawdziwa firma farmacutyczna nie robi wiecej niz 50mg/ml , przy underach byloby to malo oplacalne wiec jest 100ml
Mozna sie przyzwyczaic to po pierwsze, po 2 propy z roznych firm roznie sa wykonane, lepiej lub gorzej.
Jakbys mieszal propa z czyms jeszcze jednej pompce to bol zniknie albo zmniejszy sie.
Mnie tam nigdy nic szczegolnie nie bolalo poza propem z EAP ale to byla koorwa moc przeokrutna

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Po propach UG czesto cos odczuwam natomiast po testolicu zero dyskomfortu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
50mg - 100mg

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29228
w omie masz 250mg/ml i nikt nie nażeka na ból i jakieś gózy

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29228
w prolce jest 100 tak jak w propie i też nikt nie nażeka

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Czytaj ze zrozumieniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaczekam jeszcze parę dni i mam nadzieję, że guz zniknie. Nie widać go gołym okiem ale jest twardy i sprawia ból przy dotyku...ajj mam nadzieję, że obejdzie się bez jakich kolwiek wizyt u Pana doktora a tak dodam ze z wczesniejszego jeszcze strzalu na 2 posladku czuje bol, ale nie sprawdzalem nawet czy byl guz..dzis wyczuwam cos delikatnego wiec byc moze byl i zszedł..poczekamy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8154
zejdzie nie stresuj sie , po propie i winie takie rzeczy sie zdarzaja, wkoncu zejdzie ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kto rozpisze mi cykl nandrodec 300 +tri-test+ testanate 300 + stanaplex

Następny temat

mostek

WHEY premium