SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Guz SUTKA po 2 strzałach SUSTANONU ( ???!!! )

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 209
Zaczolem dawkowac sustanon, zdazylem jak narazie do tej pry wziasc 2 strzały ( w odstepach 5 dni, 2ml 1 dawka = 1 ampółka ) po drugim zaobserwowałem cos dziwnego na sutku. Nie wiem co to jest konkretnie ale dotykając czuje jakby małą kuleczke... zaniepokoiło mnie to i nie wiem czy kontynuowac cykl :) prosze o odpowiedz :)

chcialem takze dodac ze pojawil mi sie bol w okolicach pepka,
a dokladniej ponizej pepka po prawej stronie,
co moze bolec? jak temu zaradzic?

Zmieniony przez - metor w dniu 2008-11-27 22:08:59

Sterydy = Śmierć
Ale tak naprawde bez nich nie ma zabawy :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Czerwone plamy.

BF