SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grypa atakuje , a cyklu juz 3 tydzien..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4784
Witam jak w temacie , jestem na cyklu mono juz 3 tydzien lecz niestety złapała mnie grypa(wymioty itp) i nie wiem czy mam brac dalej krete?

Masa to jest klasa , posłuchaj Klimasa : )

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 SEBASTIAN SZMIT Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8035 Napisanych postów 78856 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662039
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 33
tyle ,ze 3 tyg masz w plecy. poznej na nowo 6 tyg cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1330 Napisanych postów 22394 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357132
jakby to bylo lekkie przeziebienie na 3-4dni to mozna leciec dalej, ale u Ciebie widac powazniejsza spawa troche wiec rób jak Flex radzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4784
Dzieki wielkie panowie.. Odstawiam bo slabo ze mna , ledwo chodze..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8035 Napisanych postów 78856 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662039
takata
tyle ,ze 3 tyg masz w plecy. poznej na nowo 6 tyg cykl.

jakie 6 tygodni ,wskoczy na 10 -12 i wszystko nadrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Flex , jak przez pierwsze 5 dni cyklu bralem ta krete z faza nasycenia tzn 20 gram dziennie.. To czy po tej kilku dniowej przerwie mam zrobic tak samo czy brac tylko 2 x dziennie po 5 g ? Dodam że przed treningiem brałem N.O Xplode 2.0 z bsn'a. A teraz mysle nad tym zeby jeszcze po treningu nitrobol 2 zaladowac jak powrócę?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
jeżeli czujesz że choroba nie jest poważna i potrwa kilka dni ,to nie przerywaj cyklu i bierz kreatynę jak w DNT
natomiast jeśli ma to być coś poważniejszego trwającego ponad tydzień to lepiej odstawić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wheya