SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gryf prosty 180 cm

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1150
http://www.marbo-sport.pl/marbo-sport-gryf-prosty-180cm-zaciski-mg-180.html

mam zamiar zakupić u was ten gryf i moje pytanko cena to 100 zl za pobraniem czy moze cos potargujemy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
To naprawdę dobra cena w supermarkecie u mnie 25mm jest za 120zł q-_-p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
znam jeden sposób na dobicie targu.. wieść gminna niesie, że należy zagadać z taką jedną osobą z ekypy :-] podobno zawsze się można z nią dogadać..
noo wiadomo - w granicach rozsądku, bo jak napisał Marcin - 70zł za taki cudowny gryf to naprawdę malutko

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1150
ze cudny to ja wiem ale poze na jakąś dobra czekolade rabacik zrobicie ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1150
ze cudny to ja wiem ale moze na jakąś dobra czekolade rabacik zrobicie ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1150
Marcin269

nie podlizuj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Nie chce Ci tu utrudniać "targowania", po prostu dodam od siebie, ze zakupilem taki samiutki jakies 2 tygodnie temu i zakochalem sie w nim od pierwszego machnięcia, wiec jak najbardziej wart ceny

Zmieniony przez - Xardero w dniu 2010-12-07 19:19:11

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1150
90 zl biorę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1150
krążki o srednicy 28 wchodzą na niego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
W moim wypadku mam ponad 100kg obciążenia z czego powiedziałbym 90% jest na 28cm i wchodzi jak z kompletu :P

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MARBO / ŁYDKOWNICA MASZYNA NA ŁYDKI DO ŁAWKI

Następny temat

prosze o wycenę

WHEY premium