SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gry xpand i nitro2 nie zadziałało

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1788
Tak jak w temacie narazie poza mono brałem nitro2 i xpand nie zauważyłem żadnej większej pompy i zero przyrostów, trzeba mi czegoś o zupełnie innym składzie, co to może być, czekam na propozycje

Jeśli chcemy rozwijać sie jak mistrzowie, musimy ich naśladować.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1788
ja ostanio zmieniłem trening, konkretnie zwiększyłem liczbe seri to mi dało pewne przyrosty to możę teraz czegoś spóbuje, tak patrze na tego storma tez

Jeśli chcemy rozwijać sie jak mistrzowie, musimy ich naśladować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
...a diete miales?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9124
zawaliles w takim razie trening diete ew. dawkowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
jesli nitro i Xp cie nieruszyło to albo brak diety, albo zły trening, albo brak regeneracji itd..

Jezeli te srodki ci nic niedały to niema juz co polecac bo wszystko jest podobne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
jesli te srodki Ci nic nie daly

to przyjrzyj sie diecie, regeneracji i treningowi

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
prawdopodobieństwo, że one nie zadzialały "same od siebie" jest mniejsze niż brak pozostałych elementow potrzebnych do wzrostu- musisz mieć poważniejsze braki w odżywianiu, trening naogoł za cieżki także sprawia, że mozna zmarnować cykl, mozliwe jest także, że masz niedobory magnezu a wtedy także trudno o postępy- i ogólnie i na cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 377 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8755
wiele osob sie skarzy ostatnio na x-panda
bardzo wiele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1788
nie jest to wina diety, a dawkowałem tak jak jest najcześciej podawane na forum, nawet pompy zadnej wiekszej nie było

Jeśli chcemy rozwijać sie jak mistrzowie, musimy ich naśladować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 403
Ja także brałem nitrobolon 2 i nic na mnie nie podziałał, bez przesady jak nie ma się ułożonej diety to i tak powinna być jakaś zmiana widoczna, a tu kopeczka :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
no to jestes w grubym bledzie

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10016
no to witam w klubie:D
tak to już jest, na niektórych działa, na niektórych nie...
próbowałem juz sporo suplementów i nie mogę powiedzieć, że odczułem jakies super działania. czasami poszła masa i troche siła, ale to nic specjalnego.
po prostu taki mam organizm.
a dieta i cała otoczka treningowa jak najbardziej na miejscu.
pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

X-pand

WHEY premium