SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grudzień - Co zjeść;d

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
We wakacje miałem cykl no-shotgun + mono teraz kończe xpand + nitro + kreatyna + brałem mass xxl do uzupełnienia diety zastanawiam się nad grudniem co by tu wziąć :)
Doszedłem do wniosku, że jabłczan (czy jak to tam) kreatyny na pewno + do tego ze shotguna byłem bardzo zadowolony nie powalał smakiem no ale cóż;d no i jabłczan kreatyny + shotgun i myślałem nad stormem albo horse power tylko nie mam pojęcia jak to rozplanować chce mieć cykl około 30 dniowy wiadomo wolne od szkoły połowa więc będę miał looz;s

I jeszcze bym chciał wiedzieć jaki jabłczan kreatyny był by najlepszy + co do tego jak napisałem i jak brać
mniej więcej sam oceniam to tak na czczo kreatyna + po/przed treningiem i shotgun przed i po coś lub coś, że szotgunem jeszcze

czekam na waszą pomoc 17 lat, staż 12 miesięcy, waga 72 wzrost 178
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
No fenks guys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
jeszcze wiecej krety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
Nie pomogłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
Help?;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448
Zrob przerwe 5-6tyg i wal jablczan i HP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
Kup sobie Shocka+Storma.

Storm rano i po treningu,shock 30min przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
jeśli chodzi o jabłczan to polecam cm3 a do tego albo hp, albo nitro energizer, po obu miałem fajne efekty:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
nie ma lepszego/gorszego jablczanu IMO jest tylko tanszy/drozszy
jakby co robilem porownanie kreatyn kiedys jakbys sie nie mogl zdecydowac https://www.sfd.pl/Małe_porównanie_kreatyn_by_Remik-t442444.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mutant Mass czy Monster Mass

Następny temat

Nitrobolon II

WHEY premium