SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grube nogi.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174
wiem że był taki temat ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania mam za grube uda i w okolicy mięśni piszczelowych też wyglądają grubo.
Nie wiem czego to wina ogólnie dużo trenuje różnych sportów
ale w udach mam grube i piszczelowe nie chodzi żeby były grube jak patyk ale mi cały tłuszcz chyba w nogi idzie i to jest problem.
Chciał bym pozbyć się zbędnego tłuszczu na nogach mam 15 lat i jakimiś domowymi sposobami najlepiej

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 48-50

Wzrost: 160

Cel treningowy: schudnąć

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: Tak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztangielki

Dieta: Nie

Przeciwskaznania medyczne: Chyba nie

Zażywane suplementy: Nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile masz cm w udzie w najgrubszym miejscu ( na gorze ) i przy kolanie?
i ile w lydce cm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 70
Sądząc po wymiarach nie masz problemu z nadwagą.. jestes młody.. bedziesz rosł i proporcje napewno beda sie zmieniac.. to co mozesz zrobic to: uprawiac ogolnorozwojowe dyscypliny (co do nóg rower ładnie rzezbi).. unikac smieciowego jedzienia (znajdz 10 przykazan zywieniowych na sfd i staraj sie je wcielac w zycie), a jak masz sztangielki to cwicz z nimi (skorzystaj z atlasu ćwiczen na sfd) zeby poprawic gorne partie ciala i tym samym proporcje do nog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174
udo 45 cm przy kolanie 34 łydka 37
Spróbuje się zdrowo odżywiać ale to też jest trudne psychicznie i muszę jakoś rodziców przekonać,nastraszyć a jeżeli chodzi o zdrowe odżywianie to jak.?
Boję się niektórych partii mięśni ćwiczyć bo mam problem z żebrem (wystaje jedno)
i nie chce na razie pogarszać a na wady podst. dopiero w czerwcu.Więc nie wiem co mogę ćwiczyć czy nie zaszkodzą jakieś ćwiczenia .?Słyszałem że rozciąganie pomaga ale trudno uwieżyć w to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak mozesz miec grube nogi jak masz 45cm w najgrubszym miejscu?

daj foto jeszze jakies jak mozesz


biegaj!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 51
Chłopieeeee..... Ja mam 15 lat (rocznik 1994)
Wzrost: 168cm
Waga : 65

Mało tłuszczu , i chce dobić do 70+kg a ty sie martwisz taka wagą?

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 70
Jesli nogi sa wedlug ciebie grube to boje sie pytac jak wyglada gora... czy problem z zebrem jest zdiagnozowany przez lekarza? jesli to wada postawy znajdz w szkole zajecia korekcyjne, a jak nie ma idz do lekarza ogolnego powienien skierowac do specjalisty lub zalecic odpowiednie cwiczenia.o zdrowym odzywianiu znajdziesz w dziale odzywnianie... rodzicow nie trzeba chyba przekonywac do tego ze chcesz byc zdrowy? Mysle ze jestes za mlody na wszelkie radykalne dzialania, tak jak pisalam wczesniej: wyrob zdrowe nawyki zywieniowe-to zaowocuje w przyszlosci, znajdz czas na codzienna aktywnosc (wazne u ciebie zeby byly to rozne sporty ktore rozwina twoje cialo wielokierunkowo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10695
Kones
Waga : 48-50
Wzrost : 160
udo 45 cm

Przecież Ty masz niedowagę i dosłownie chude nogi...
A z tym żebrem koniecznie udaj się do lekarza.

Zmieniony przez - Darek62 w dniu 2010-03-24 14:22:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
ty nie masz grubych nóg tylko chudą klatę ^^

Więc trzeba to poprawić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1977
dokładnie, masz chude nogi ;p i nic tylko masuj ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174
no to na klatę powinienem na masę ćwiczyć ,?
z tymi żebrami czekam najpierw idę na wadę podstaw mam w kwietniu a później się zobaczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSBA DO FACHOWCA O STWORZENIE PLANU

Następny temat

Plan do oceny !!!

WHEY premium