SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Grubas na redukcji PROSZĘ O POMOC

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1736 Napisanych postów 27216 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 516303
Jak możesz wstaw zdjęcie sylwetki.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ustalanie indywidualnych planów dietetycznych
Zapraszam do współpracy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3025 Napisanych postów 57780 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 649090
Każdy organizm jest inny i może być różnie ze skórą. Znam osoby, którym nic nie widać mimo zrzucenia ponad 50kg w 1,5 roku. Kwestia wieku i pielęgnacji skóry też ma znaczenie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 29 lat Na forum 320 dni Przeczytanych tematów 11405
mały update, nie poddałem się ale był okres 2 tyg. gdzie jadłem więcej , wesele w rodzinie itp historie , waga obecna :93,5kg , w pasie jakby wolniej ubywa i jest ~96 cm , zdjęcie sylwetki pewnie wrzucę , szkoda że nie mam typowego " przed/po" bo jak się pewnie domyślacie nie byłem i pewnie ciągle nie jestem zbyt fotogeniczny ;/ , samemu po sobie ciężko jest dostrzec różnicę ale powiem tak :) , przymierzając stary garnitur przed weselem utonąłem w nim , przez przypadek przymierzyłem też stary garnitur z czasów GIMNAZJUM ^^ i o dziwo pasował prawie że idealnie , nawet na długość był ok ( chyba już wtedy musiałem mieć coś ponad 190cm ( obecnie 193 cm wzrostu).

Zmieniony przez - nostro1 w dniu 2018-11-04 17:58:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 29 lat Na forum 320 dni Przeczytanych tematów 11405
Jeszcze jedna sprawa mnie nurtuje , co po tym wszystkim , tzn "dieta " i deficyt kaloryczny na poziomie 2300 kcal , jak z tego potem wyjść , czy to ma być stały nawyk żywieniowy ? Podejrzewam że dla kogoś w moim wieku (29 lat) te 2300 kcal to jest bardzo mało i nie bardzo właśnie wiem jak potem płynnie zwiększyć kalorie i czy nie będzie tzw efektu "jojo" , od najcięższej wagi zgubiłem około 36 kg , nie podejrzewałem szczerze że mi się to uda , nie chciał bym wracać do punktu wyjścia a ponoć tylko 5% zostaje przy niższej wadze a całe 95% wraca do starej a często i wyższej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3025 Napisanych postów 57780 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 649090
Zwiększasz do bilansu zerowego i obserwujesz obwody ciała.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IFFYM