SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruba twarz - co robić?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 890

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 735
Siema
Ważę 70kg przy 172cm,20% bodyfatu i mam grubą twarz. Jak ważyłem 62kg to też taka była. Dlaczego tak jest? Paczę na zdjęcia sprzed 2 lat to naprawdę miałem chudą normalną twarz. Poliki są bardzo pulchne a jak trochę schyle głowe to mam 2 podbródek. Problem największy jest w tym ,że nie wiem co robić bo chce robić masę ale nie chce przy tym jeszcze bardziej pogrubić twarzy a schudnąć też nie chce chyba że tylko z twarzy. Pomocy!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75953 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754415
Jak sam napisałeś, masz dość wysoki poziom tkanki tłuszczowej. 20 procent to dość sporo, więc nie ma co się dziwić, że rozkłada się ona również w okolicach twarzy, czy szyi. Sam również mam tak, że powyżej 16-17 procent tkanki tłuszczowej mocno widać zaokrągloną twarz. Z kolei schodząc poniżej 11-12 procent mocno widać bardzo szczupłą twarz. Tak to już jest u większości osób. Polecam poczytać na temat poziomu tkanki tłuszczowej i prawidłowego wyboru celu treningowego.

https://www.sfd.pl/Body_fat__znaczenie_w_budowaniu_masy_mięśniowej-t1132868.html

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa czy redukcja?

Następny temat

Uzupełnienie kcal w inne dni

WHEY premium