SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruba - potrzebna zmiana i pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23240
rozumiem że 2,6 mniej od 20 września czyli założenia tego tematu ?. Jeśli tak to 2,6 to dobry wynik. Jasne można więcej w dwa tygodnie ale po pierwsze jojo murowane a po drugie wcale nie jest zdrowe szybkie tracenie wagi. Kilogram na tydz to maks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaczełem kilka dni po założeniu tematu i tak waga mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23240
to w takim razie jest to dobry wynik a nie tylko. Gratuluje i oby tak dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie bardzo się cieszę z tego powodu i dalej robię swoje według wytycznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
To czekamy na wypiski jak samopoczucie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej
Trochę czasu mnie nie było na forum ale nie oznacza to, że nic nie robiłam bo ciężko pracowałam według wskazówek. Obecnie moja waga wynosi 94,8 czyli - 10 kg

Mam pytanie czy dalej jechać dotychczasowym treningiem czy coś zmienić? I jak dalej z dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Hej ciężko odpowiedzieć na to pytanie jak nie ma wypisek i ja nie wiem co się dzieje. Normalnie plan treningowy bym zmieniała co 4-8 tygodni, dietę kalibrowała do potrzeb, ale tak z doskoku to ciężko powiedzieć. Oczywiście gratuluję spadków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumie
A powiedz mi co miała bym tu wpisywać regularnie żeby było ok?
Bo trening raczej taki sam co 2 tygodnie zwiększa lekko ciężary
Jeśli chodzi o dietę jem raczej monotonnie według wytycznych bazuje na zdrowych jak naj mniej przetworzonych produktach
Pije 3 l wody dziennie i 2 mocne zielone herbaty. Raz w miesiącu w niedzielę pozwalamy sobie na zwykły obiad u mamy plus kawałek ciasta z regoly jest to sernik mamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
no właśnie treningi - jakie były (co z tego, że ten sam, wiadomo, że ten sam) + obciążenia, liczba powtórzeń, serii, odczucia - za każdym razem. plus wypiski z jedzenia, najlepiej w postaci zrzutów. nie musisz codziennie, możesz zbiorczo raz w tygodniu. bo Ty napiszesz "jem tak samo jak tydzień temu" ale tutaj jest mnóstwo dzienników i ja na pamięć nie jestem w stanie Was zapamiętać a jak są wypiski to wszystko jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie nie pomyślałam o tym zupełnie że takich wpisów jak moje jest na pęczki
Dlatego obiecuję od teraz systematycznie przynajmniej raz w tygodniu robić zrzuty z jedzenia i pisać o treningu

Jeśli chodzi o zmiany w sylwetce to w końcu zaczęłam mieć talię co mnie na prawdę bardzo cieszy



wrzucam też kilka przykładowych posiłków Trzymam się rabelek czyli
1800 Kcal
białko 120g
tłuszcze zdrowe 650g
i reszta to węgle




















Zmieniony przez - Bibikom1982 w dniu 2016-11-02 11:04:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BeFit_MsNaglik - prośba o ocenę sylwetki i wskazówki na przyszłość.

Następny temat

Dziennik treningowy Myszorka

WHEY premium