SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grejfrut + twarog

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73
Witam. Jestem obecnie w 5 tygodniu redukcji.. Od trenera mojego nie moge sie doczekać odpowiedzi więc może tutaj mi ktoś pomoże, mianowicie czy zjedzenie 1 grejfruta dziennie wspomoze redukcji czy zaszkodzi? Wiadomo jak to na redukcji jest wiele wyżeczeń i nie bede oszukiwał że mimo iż grejfrut jest gorzki to dla mnie jest super alternatywą słodyczy.. tak samo jak cola i kawa.. hmm?

drugie pytanie też dość kontropwersyjnie.. twaróg na noc na redukcji.. trener mój mowi zeby wyrzucić z diety bo ma laktoze i nie wytne się tak jakbym chciał... do zawodów się nie szykuje tak jak on hehe ale wiadomo chce na lato się zredukować konkretnie.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
możesz zjeść grejpfruta, jeżeli bilans Ci na to pozwala. Co do twarogu to są bardziej prozaiczne przesłanki niż laktoza - jeżeli zostajemy przy teorii białka na noc to są jego lepsze źródła niż twaróg, rzeczywista teoria/praktyka mówi natomiast, że to białko na noc nie koniecznie jest potrzebne czy obowiązkowe.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73
Hmm w sumie jak zjem pól grejfuta dziennie to 50 kcal i 14 wegli.. nie ma co nawet wprowadzać tego chyba w zapotrzebowanie? pozatym grejfrut przyspiesza metabolizm, wspomaga w spalaniu ... chyba lepiej jak go zjem w poludnie niz wieczorem?

ta tak owszem są lepsze zrodla bialka ale wiesz co.. ja na masie bylem 4 miesiące i przerobilem już lososia, dorsza, dalej kurczaka mecze z warzywami teraz i po prostu chcialbym wieczorem coś innego zjeść.. oprocz tego pije na noc bialko przed snem ale na kolacje mam ostatni posilek zlozony z samego bialka bez ww .. wiec co oprocz kury moge wprowadzic? walcze z brzuchem zeby go zgubic.. wzszystko ladnie sie wycina a on jest taki wzdęty.. nie widze w nim tluszczu lecz jest po prostu nabuzowany :/ 3 cm w pasie zgubolem w 3 tygodnie i 5kg.. jestem strasznie zadowolony z efektow tylko jedynie ten brzuch mnie martwi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73
dzieki w ogóle za podjęcie rozmowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73
dzieki w ogóle za podjęcie rozmowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
ale mięso to nie tylko kurczak czy ryby, masz wieprzowinę, wołowinę, milion sposobów przyrządzania, jak i pisałem białko na noc to nie wymóg, są lepsze rozwiązania.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73
Hmm może i nie wymóg lecz mam ułożony plan dietetyczny którego sie trzymam bo są efekty zadowalające chodziło mi jedynie o fakt czy rzeczywiscie ten twaróg póki nie jestem na etapie docinki ( ostatnie 2 tyg ) ma zły wplyw na redukcje .. prawda czy mit ? wiem ze sa inne mięsa jeszcze ale właśnie niewazne jakie mięso i niewazne jak przyrządzone mi zbrzydło .. dlatego nabiał miałbyć rozwiązaniem .. miałbyć bo trener mi zabronił.. ale tak jak mowilem on do zawodow sie szykuje i jest strasznie cięty na kazdym punkcie co się odbija na mnie hehe :) chciałem poznac odpowiedz od osoby neautralnej w tym temacie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
dostałeś odp w moim pierwszym poście.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73
Czyli reasumując - proponujesz nie jeść twarogu na noc? Krótko i na temat, będę wdzięczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
raz na jakiś czas możesz jeść, ale są lepsze źródła .

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73
Ok dzięki )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD

Następny temat

Dieta Low Carb + suplementacja.

WHEY premium