SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gregor_ian w KiF

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
Ostatni wpadł mi w ręce troszkę starszy nr. KiF'a gdzie wspomniane jest o Gregor_ian'ie i SFD.

Ryż, pierś z kurczaka i kreatyna zrobiły ze mnie mega skur****na.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
Zuc skana i wklej tu troche

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
ok lecz za 1-2h bo niemam kabla do tela.

Ryż, pierś z kurczaka i kreatyna zrobiły ze mnie mega skur****na.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29332 Napisanych postów 62811 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902059
bylo w jednym z numerow o ile dobrze pamietam w arcie apropo Giszmena.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
dobrze myślisz, wrzucić skan albo przepisać?

Ryż, pierś z kurczaka i kreatyna zrobiły ze mnie mega skur****na.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 602 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6018
hmmm jesli masz ochote pisac to napisz ale skan by byl wygodniejszy ,,dla ciebie

" nic na siłę "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
spoko

Ryż, pierś z kurczaka i kreatyna zrobiły ze mnie mega skur****na.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
a king kong byl w rozmowach w toku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
widziałem te rozmowy w toku.ma ktoś może jakiś link do tego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
pewnie moj wywiad z giszmanem czytales

Piotr „Kazam” Rozwadowski.

„SPOTKASZ ICH NA SFD”

„Jak cię widzą, tak cię piszą” mówi stare polskie przysłowie. Dotyczy ono zarówno pojedynczych osób jak i całych narodów. Dlatego warto zwrócić uwagę na ludzi, którzy, poza granicami naszego kraju, budują pozytywny wizerunek Polski i Polaków. W kilku kolejnych numerach „KiF” postaram się przybliżyć sylwetki osób odnoszących sukcesy w sporcie i jednocześnie goszczących na naszym portalu – www.sfd.pl. 

DAWID „GISZMAN” GELER

Dawid brał udział w zawodach RIBBF IRISH OPEN CHAMPIONSHIPS, które odbyły się dnia 28.04.2007 w mieście Limerick, w Irlandii. Z ogromną chęcią opowiedział mi kilka słów o zawodach, swoich przygotowaniach do nich i o samym sobie.

- Na wstępie dziękuje, że zechciałeś poświęcić mi trochę czasu. Jak wiemy zwyciężyłeś w irlandzkich zawodach kulturystycznych, od dawna przebywasz na wyspach?
- Od około 3 lat. Na codzień mieszkam i pracuję w jednym z najpiękniejszych miast Irlandii –Galway.
- Od jak dawna zajmujesz się kulturystyką?
- Kulturystyką zajmuję się już od 10 lat, ale dopiero rok temu narodził się we mnie pomysł startu w zawodach. Tym samym postawiłem sobie kolejny cel, który za wszelką cenę starałem się zrealizować. Dodatkową mobilizacją był dla mnie fakt, że gościem specjalnym miał być Dorian Yates, a gwiazdą wieczoru sam Denis James.
- Obecność takich znakomitości skłoniła by każdego do jak najcięższej pracy. Przybliż nam może odrobinę swój własny występ.
- Zająłem pierwsze miejsce w kategorii „First Timers” (odpowiednik polskich debiutów). Byłem jedynym Polakiem reprezentującym nasz kraj i wszystkich emigrantów tak licznie przebywających na „zielonej wyspie”. Ogólnie w zawodach brało udział 11 zawodników.
- Myślę, że byli naprawdę dumni z Ciebie. Długo przygotowywałeś się do zawodów?
- Przygotowania zacząłem na 12 tygodni przed zawodami, przy wadze 86kg. W dniu startu ważyłem 76 kg. Były to moje pierwsze zawody w życiu i tym samym pierwsze przygotowania, więc wiedzę na ten temat musiałem czerpać z różnych źródeł. Wykorzystałem m.in.: kilka bardzo dobrych artykułów przeczytanych w KiF, ogrom informacji, które można znaleźć na Sportowym Forum Dyskusyjnym i bardzo dużą wiedzę użytkowników tego forum. To wszystko pomogło mi w przygotowaniu formy, która dała mi zwycięstwo i mistrzostwo Irlandii federacji RIBBF w kategorii „First Timers 2007”.
- A jak wrażenia z samych zawodów?
- Ogromnym zaszczytem, i zarazem największą nagrodą, było dla mnie wręczenie mi statuetki, i złożenie gratulacji, przez samego Doriana Yatesa. Jedyną rzeczą, o którą mogę mieć żal do organizatorów, było nie dopuszczenie mnie do walki w kategorii Open i towarzyszące temu zamieszanie, wynikające ze sprzecznych decyzji dotyczących dopuszczenia mnie do startu w tej kategorii. W opinii wielu widzów turnieju, jak i forumowiczów irlandzkich portali kulturystycznych, miałem ogromną szansę wygrać również tą kategorie i zostać najlepszym zawodnikiem mistrzostw.
- Trochę szkoda, ale to był Twój pierwszy występ, także wszystko jeszcze przed Tobą. Chciałbyś coś dodać na koniec?
- Korzystając z okazji chciałbym podziękować mojemu przyjacielowi Przemkowi Borowiczowi i Karolinie, którzy byli ze mną i wspierali mnie przez cały okres przygotowań. Dziękuje również GREGOR_ian’owi z SFD oraz firmie TREC.
- Raz jeszcze dzięki za wywiad i bądź pewien, że całe SFD będzie trzymało kciuki za Twoje przyszłe występy.
- Dziękuje i przesyłam serdeczne pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
odnosnie tego odcinka rozmow w toku - to wiele sie naszukalem i nic, ktos z forum nawet podawal dokladny tytul i czas emisji- byl wysylany email to TVN w sprawie udostepnienia tego archiwalnego odcinka i lipa...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski poziom testa przyspiesza przedwczesną śmierć

Następny temat

prop

WHEY premium