SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gregg Valentino

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
o korwa
Niezły jest, bez kitu te proporcje
A jako młody chłopak wyglądał za***iscie
50 dollars odwalasz kawał dobrej roboty ;)
Pozdro!

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2731
Ale sie koles oszpecil malo SKALECZYL co on mial w glowie jak to robil, a mial taka fajna sylwetke... chyba nie mial cierpliwosci nielzy czu... a przedramie bez komentarza!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
Gosc jest chyba chory

Wogole mi sie nie podoba...

Zmieniony przez - Rodic w dniu 2007-04-08 23:21:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Moglby grac potwora w horrorach i to bez charakteryzacji.

Obrzydliwe.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
On już go Gra w swoim życiu Nie to że chcem zaspamować ale Dlamnie to on ma na ............. w głowie a zreszta i jego tłumaczenie że uwielbiał robić se zastrzyki z propa chyba i ze własznie czeste iniekcje spowodowały takie obrzeki GŁUPEK I TYLE 0 Proporcji ......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
jabol prop by to tak nie wy***al przecie on wbija synthol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Greg udzielając wywiadu mowił ze nie beirze syntholu , ze go tylko sprzedawał czy cos takiego a spuchniete lapy to mial od czestych zastrzykow bo to lubił
A to ze on walil synthol to normalne tylko sie tak tlumaczył

EDIT : "GV: Stosowałem na prawdę dużo testosteronu. Jakieś 3000 mg testosteronu na tydzień Kocham testosteron i tak samo kocham Equipoise. Testosteron, który brałem najczęściej to przeważnie propionate. Przez pewien okres stosowałbym enanthate i zawsze razem z Equipoise. Zrobiłbym prawdopodobnie, o mój Boże... Robiłbym zastrzyki każdego dnia. Nie martwiłbym się ilością oleju, martwiłbym się ilością działającego specyfiku. W ciągu tygodnia brałbym 3000 mg testosteronu i prawdopodobnie od 400 do 500 mg Equipoise. Pamiętaj, to 15 mg zastrzyki więc byłoby to jakieś 10 cm sześciennych Equipoise w ciągu okresu jednego tygodnia. Dawałbym w barki, tricepsy i bicepsy.

Teraz, wymieszałbym te środki. Użyłbym sten'u*, czasami w miejsca gdzie stosowałem propionate. Sten* daje ludziom nauczkę, ale ja go jakoś polubiłem. Robił mnie twardym i rozerwanym**. Wydaje się, że trochę wzrasta owłosienie i jest bezsprzecznie androgeniczny. Są kulturyści, którzy namawiali mnie, abym przestał zażywać te środki, a jakoś sami się do nich przywiązywali.
"

a tu Link do tego wywiadu
https://www.sfd.pl/wywiad_z_GREG_VALENTINO_-_tłumaczenie_z_Testosterone_Nation-t218259.html
-----------------------------------------------------------
Nie wiem kto to jest Ale też se nie żałował olejków






Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-04-09 02:24:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
A teraz Valentino ma własna stałą kolumnę w Muscular Development, nazwaną Ramblin' Freak, (oczywiście redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego teksty). Jest tego zawsze ładnych kilka stron i niesamowite ******ły tam wypisuje, ale przy okazji sporo ciekawych faktów ze świata zawodowego bodybuildingu, oraz o tych swoich eksperymentach. Dobry jest, bo nabija się z siebie ostro, ale innym też daje popalić, np. pojechał ostro Lou Ferrigno za branie kasy za autograf od dzieci, i chcił kiedyś oklepać Franca Columbu, bo podobno ten mu na bezczela żonę podrywał. Poza tym pisze np. jak zaliczał różne dupy, jak jego latynoska dziewczyna i jej stara dymają go z kasy, ze mu nie staje i takie tam. Tylko chyba naćpany to pisze, albo juz ma tak banię zajechaną, bo straszny chaos w tym jego pisaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Ludzie kupuja ta gazete pewnie dlatego zeby sie posmiac z glupot jakie on wypisuje(albo z niego).

Raczej ta druga mozliwosc

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Jabolcok ten koles co wkleiles to Klaus Doring. Jeszcze lepszy jest niz Valentino. Pij Mleko bedziesz wielki. Wbijał syntol nawet w klate, nie tylko w lapy. Z pochodzenia, urodzenia, szwab. To wszystko tlumaczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Larry Scott

Następny temat

"Terminator"

WHEY premium