SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gramatura opakowań OLIMPa

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1625
Do Olimpu. To chociaż zróbcie 4 kg. opakowania w folii. Na pewno znajdą się chętni w tym i ja.

Każdy może być duży!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7241
Właśnie byłem na stronie firmowej OLIMPA. Otóż np. GAIN BOLIC 6000 jest oferowany w tych plastikowych słojach w ilości 4 kg. Jakoś te tajemnicze zmiany technologiczne nie spowodowały,że do słoja nie można wsypać więcej niż 3,3 kg jak to jest w przypadku PWM. Bardzo ciekawe....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660

Olimpie, z calym respektem, to nie targ, a klienci to nie przedszkolaki tylko twardzi, pewni siebie ludzie..
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
patologia...nie ma to jak piłować gałąź, na której się siedzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
obłęd moim zdaniem

zawsze lubialem olimpa
dobre produkty,na forum konkursy
ale ostatnio polityka firmy idzie w złym kierunku
klient nic nie stracił?jak nie?
stracił ilosciowo
jest wiele dobrych firm i nie drogich np.trec czy vitalmax
a olimp zamiast przyciagac klientów to niestety(dla olimpa i dla nas) traci ich coraz wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Głupie posunięcie, wg mnie i jeszcze glupsze tlumaczenie ' bo na nas wymusil proces '

Nie wiem po co upodabniac sie do firm z USA i pakowac np po 3.23kg albo po 2.27 w puszce, podczas gdy wielkosc puchy wykazuje ze spokojnie zmiescilo by sie 4-5g prochu. Dziwne. ALe skoro na Was wymuszono...

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39466
w SDW w reklamie tych odżywek w nowych opakowaniach foliwych napisane jest ze olimp ma wpuścic nowe gramatury 8-10 worków pakowane w displeye ma być podobno 10 kg carbo,może dlatego olimp zmienił gramature mnieszych opakowań.Nie ma już carbo 6 kg a będzie 10 kg tak samo z innymi odżywkami gdzie zmniejszyła się gramatura opakowań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1389
dokładnie tak było tez z operatorami sieci komorkowych. jak weszla heyah to sie wszystko zmienilo. PROSTE zasady!!! 1,43525267 kg, bo tak na was wymusil proces. co mnie wasze procesy interesuja?????????? zmieńcie je, albo ja was zmienie. lubie wasza firme i 90 % wszystkeigo co kupuje jest od was. nie utrudniajcie i kombinujcie. jak jest dobrze to zostawcie. lepiej zmieniac to co jest złe.

Zmieniony przez - pabloteq w dniu 2005-10-03 09:52:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 692
Damix nie bronie olimpa ale nie porównuj smaku Treca do olimpa.Trec bananowy smakuje jak kupa nie przypomina w ogóle banana a Olimpa i owszem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
smak to kwestia indywidualna
kwestia gustu
a jak wiadomo,o gustach sie nie rozmawia
ale skoro tak
to mi np.wogole nie smakuje wanilia i czekolada olimpa
a trec moim zdaniem ma super wanilie i czekolade
vitalmax tez ma duzo lepsze smaki od olimpa,i tego chyba nie trzeba mówic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy zestawy na jesień ?

Następny temat

Aktualizacja strony OLIMP Labs

WHEY premium