SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gorąco

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2928
Mam taki dziwny problem. Od jakiegoś czasu strasznie mi ciepło. Zawsze chodzę raczej szybszym tempem. Czasem przejdę sie do sklepu i w sklepie strasznie mi gorąco, trochę sie pocę.Do szkoły to w ogole nie moge brać bluzy/swetra bo juz w ogole. Paraduje w koszulkach pod kurtką. Na zajęciach tylko sie pytają co ja taki rozebrany a mi poprostu w samej koszulce jest w sam raz, w bluzach nie ma szans. Troche mnie to denerwuje i czuję się czasem zdezorientowany. Temperatua ciała w normie (ok. 36,6) zero problemów zdrowotnych Jakies wskazówki ? pozdrawiam gorących ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82
A ja się ubieram podobnie chociaż nie ćwiczę na siłowni. Czym to może być spowodowane? Tarczycę badałem i wyszło, że wszystko w porządku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 51623
heh z kąd ja to znam :)

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
możemy się zamienić https://www.sfd.pl/ciągle_mi_zimno!!!-t291821.html

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Pierwszy raz tak, czy powtarza się co rok?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2928
Oska, myślę że w zestawieniu naszych "dolegliwości" moja prowadzi , także raczej sie nie zamienie ! :P Hmmm.. Myślę, że od kiedy zajmuję się ćwiczeniami na siłce jakiś taki gorętszy jestem, czyli od roku. Nie ważne czy zima czy lato zawsze mi za ciepło, w lecie już przesada :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Moge Cie pocieszyc, ze ja tez nie moge chodzic w bluzie po szkole/domu bo od razu jest mi goraco. Jest to chyba calkiem normalne. Moze sie po prostu przyzwyczailes.

pzdr.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1416
hehe nie martw sie. Ja juz dwie zimy przechodzilem w letniej kurtce i bez czapki :). Mi tez jest zawsze gorąco ;) ale to nic otworze okno i juz jest lepiej :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
na twoim miejscu zbadalbym tarczyce bo uczucie goraca jest jednym z objawow zwiazanych z nia problemow. Zrob sobie badanie tsh rodzinny daje skierowanie za free.

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
mam to samo więc luz "w koszulce jest w sam raz, w bluzach nie ma szans" nawet sie rymuje

badanie na TSH , miałem robione i wynik jest "prawidłowy" to chyba od czegoś innego zależy , poprostu szybko mi sie krew gotuje/grzeje jak sie wkurze/zrobie wysiłek fizyczny , autor , pewnie masz to samo

Zmieniony przez - user_85612 w dniu 2007-12-07 02:30:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66
nie ma sie z czego cieszyc bo jestescie przetrenowani i nastapil spadek testosteronu,dlatego wa goraco,lub tez jecie duzo bialka i cwiczycie ciezko i lub macie nadcisnienie i zbadajcie dokladnie temperature jescze raz, mozliwe ze macie w organizmie przewlekły stan zapalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
z kąd wiesz ? rozwiń swoją wypowiedz i poprzyj ją czymś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecy

Następny temat

opryszczka.....

WHEY premium