SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gonadorelin zamiast hcg??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4671
Panowie tak jak w temacie... U mnie nowosc.... Pewien kulturysta byl ostatnio na szkoleniu ze sterydow :p i mowil ze zachwalali i niby o wiele lepsze... Co sadzicie? Ktos ma jakies doswiadczenia z tym ?? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Chyba dostepny jest tylko analog w postaci tryptoreliny. Odblok na tym to wyzsza szkola jazdy jesli chodzi o czas i dawki. Bo lek tylko przez kilkanascie dni pobudza przysadke do produkcji LH i FSH, pozniej (na moj rozumek) ja blokuje. IMO ktos chcial poblyskac na tym szkoleniu.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4671
No gosciu dosc utytulowany w kulturystyce i mysle ze sciemy by nie wciaskal.... Tym bardziej ze znam go juz kupe czasu... Tak chcialem sie u Was dopytac i czy moze to ktos stosuje zamisst hcg....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ja nie mowie, ze sciemnia. Po prostu srednio widze taki srodek solo na pct i nie znam nikogo kto by to probowal.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94306 Napisanych postów 364233 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668501
kola639
No gosciu dosc utytulowany w kulturystyce i mysle ze sciemy by nie wciaskal.... Tym bardziej ze znam go juz kupe czasu... Tak chcialem sie u Was dopytac i czy moze to ktos stosuje zamisst hcg....


Nie znam nikogo kto by to stosował
Ze utytułowany to nic nie znaczy wystarczy posłuchać SP R.Piane Jake głupoty sadzil

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4671
No nie jest to jakis pustak.... Naprawde ogarniety gosc.... Mowil ze to nowosc i moze dlatego nikt nic nie wie..... No skoro byl na szkoleniu z ludzmi z grona koksowego :p to chyba troche racji maja.... ?? Czy wy wiecie lepiej ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94306 Napisanych postów 364233 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668501
Gdzieś coś czytałem kiedyś o tym i wcale tak różowo to nie wyglądało ,to nie jest nowy lek jest już od lat na rynku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Tak jak Ci napisalem, w pierwszym poscie. Nie neguje niczyjej wiedzy, ale przy dzisiejszym dostepie do wiedzy to na takich szkoleniach trzeba miec, jakiegos asa w rekawie i wlasnie czyms blysnac zeby ludzie mieli poczucie, ze wydali sos na cos wiecej niz info ogolnie dostepne. Poczytaj sobie jak sie na tym przysadka zachowuje to sam osadzisz.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4671
Dzieki, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
Panowie sorrki za odświeżenie tematu, ostatnio po cyklu z tren i propie dostałem gonadroelin na odblok razem z Clomidem. Mam wrażenie, że pieniadze w błoto. od 2 tyg biore 600mcg i kompletnie nic nie rusza. Wrócić do HCG? pzdr

da saga continous

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza bomba, badania

Następny temat

Cykl -----> Następny Cykl

WHEY premium