SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gold Omega 3

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12
Hej mam pytanko dotyczącą suplementu gold omega 3. Chodzi o to, że kapsułki są k********* duże i nie jestem w stanie ich przełknąć. Czy można je rozgryźć i połknąć? Czy wpłynie to jakoś na przyswajalność?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4417 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42906
Faktycznie olimp oferuje dość duże kapsułki zarówno w przypadku omega-3 jak i innych suplementów, a to dla niektórych może być niewątpliwą przeszkodą. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby rozgryzać dane suplementy. Jednak w wielu przypadkach walor smakowy może być nie do zaakceptowania. Dotyczy to szczególnie niektórych witamin, spalaczy tłuszczu lub aminokwasów.

Oczywiście kwestią gustu jest też, czy będzie smakował Ci olej rybi, bo jest to jednak dość specyficzny i charakterystyczny smak. Czy takie wrażenia po przegryzieniu kapsułki z omega-3 będą dla Ciebie ok. Niemniej jednak nie tylko Olimp produkuje wysokiej jakości suplementy z omega-3. Bardzo dobry suplement z tej kategorii oferuje także ALLNUTRITION i zawiera on znakomite proporcje między kwasami wchodzącymi w skład omega-3. Ponadto kapsułki jak się domyślasz, są mniejsze, dlatego wspominam o tym produkcie. Myślę, że ta zmiana będzie dla Ciebie jak najbardziej korzystna. Produkt, o którym mowa znajduje się pod tym linkiem: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Omega_3_Strong-opis39722.html 

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Kwasy omega 3 posiadają szereg pozytywnych właściwości. Oprócz pozytywnego oddziaływania na układ krążenia wykazują także wpływ na mechanizmy kontrolujące gospodarkę energetyczną oraz na samopoczucie i jakość snu. Suplementacja jest szczególnie ważna u osób, które z konwencjonalnej żywności dostarczają tłuszczy tych niewiele, unikając produktów takich jak ryby morskie, owoce morza czy olej lniany.
Rozgryzanie nie wpłynie negatywnie na wchłanialnosc , jednak napewno negatywnie wpłynie na pozostający niesmak w ustach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
mozesz przegryżć żelatynowa otoczkę i je połknąć, tylko zapach z ust wtedy mnoze być nie ciekawy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33067 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
Natnij nad dużą łyżką i wyciśnij sobie wszystko, wsadzasz do buzi i popijasz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ze względów smakowych nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16530
Przyłącze się do pytania. Jak długo to brać? Jakoś cyklicznie?

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160417 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234318
nie ma co do tego zasady, suplement typu omega 3 traktowlabym bardziej jako uzupelnienie diety anizeli produkt o jakis specjalym dzialniu majacy konkretny cel, oznacza to, ze jak danego dnia msz sporo o 3 w diecie, bo postanowiles uraczyc sie jakimis rybkami tlustymi czy orzechami zasobnymi w kwas ALA to niekoniecznie musisz siegac po kapsulke tego dnia, wiec w takich kategoriach bym podchodzil do tematu, ja obecnie jem caly rok w sumie omega 3 czasem przerwy sie zdarzaja jak ze wszystki jednak zazwyczaj pare kapsulek leci danego dnia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
Jak rybki z uwagi na omega 3 to tylko surowe czyli - śledzie solone lub w occie może też. Smażenie rozwala omega 3 i wędzenie jeśli na zbyt ciepło - też a jak bylo wędzone tego nie wiemy.

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160417 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234318
tez dlatego nalezy tutaj rozwazyc suplementacje tego typu preparatami nawet caly rok, bo jak wiemy nie do konca ta zywnosc jest taka jak powinna czy zasobna tak jak swego czasu w witaminy, mineraly czy inne zwiazki prozdrowotne jak mialo to miejsce X at temu, co do samej suplementacji jednak tez zdania sa podzielone, jednak ja osobiscie stosuje o3 w formie suplementu i nie narzekam, patrzac na wyniki morfoligii, lipidow, trojglicerydow, czy pomiarow samych wartosci cisnienia krwi, jestem okazem zdrowia%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Przełykanie kapsułek, czy tabletek od zawsze powodowało problemy pewnej części osób. Można to zaobserwować szczególnie wśród kobiet. Rozwiązanie tego problemu jest bardzo proste. Większość suplementów występuje w formie kapsułek, tabletek, ale również i w proszku i postaci płynnej. Możesz więc następnym razem kupować po prostu tran. Jeżeli jednak nie chcesz, to nie ma żadnego problemu. Każdy suplement można pogryźć, czy otworzyć kapsułkę. W przypadku Omega3 należy ją pogryźć. Łatwo również połknąć je wraz z kęsem posiłku.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
Z dużym ale naprawdę dużym łykiem wody łatwo połknąć. Ja mialem problemy z tabletką Magleq i duży łyk wody załatwił to. A teraz mam Chela Magnez Olimp - kapsułki (nie tabletki) jeszcze większe ale wchodzą bez niczego.

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nac sfd - bardzo brzydki zapach

Następny temat

Problem z cytrynianem magnezu-proszek

WHEY premium