SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Godziny posiłków

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
Witam
Mam diete ale od niedawna zmienily mi sie z miany w pracy,2 tyg nocek i tydzien na rano z rankami nie problem glownie chodzi mi o nocki i nie wiem jak rozlozyc posilki w jakich godzinach jesc zeby przyjac te 5-6 posilkow.No i przydaloby sie pare godzin pospac tak z 5 chociaz;)
Dodam ze klade sie spac tak ok 6:30,a trening najpozniej moge zaczac o 18.
Z gory dzieki za odp
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
godziny posiłkow ustal pod siebie, pamietaj jedynie o tym zeby jesc co 2-3.5h

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2206
a jak ktoś je szybciej niż te 2h?? to źle??

" Nigdy nie biegnij, jeśli możesz iść, nigdy nie, choć jeśli możesz stać, nigdy nie stój, jeśli możesz siedzieć, nigdy nie siedź, jeśli możesz leżeć, a jeśli już się położysz stara się zasnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
jesli ktos ma naprawde szybka przemiane materii to moze szybciej, ale nie kazdy tez ma czas zeby jesc te 9-10 posiłkow dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
pospać by sie przydalo zdecydowanie więcej ok 7godz przy treningach uważam to minimum

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta

Następny temat

Proszę o sprawdzenie diety

WHEY premium