SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gnidusek - Droga po spełnienia marzeń - 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 267961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
opalinho
Jakie słuchawki dostałeś, firma, model, douszne itd?
JBL Tune 500 , Nauszne , powiem szczerze że mega są , wcześniej miałem Philips SHB 5500 które też były mega ale już zjechane dosyć były xd
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237831
Seba w mega formie :D a dopiero co redu zaczął xD hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
winterR
Seba w mega formie :D a dopiero co redu zaczął xD hehe
Widać że na masie się pilnował , to i redukcji dużo mu nie będzie trzeba :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
JBL robi klasa sprzęt, sam mam od lat jbl e40bt i są rewelacyjne, tylko już mocno styrane, gąbki trzeba co jakiś czas wymieniać i raz pękły ale jakiś gość z Wawy mi je za 50 pln naprawił i się trzymają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
dokładnie, ja też mam ale już nie wiem jaki model, ale swoje przyżył, teraz tylko minus ze na kazdy trening musze ładowac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
to ja te swoje e40bt laduje moze raz na 3-4 tygodnie, mam je z 3 lata; no a przede wszystkim jakość dzwieku w porownaniu do innych jakie mialem to jest przepaść; jbl to klasa , a cenowo też nie są jakieś przesadnie drogie , jak jakies beats dr dre itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Banan
JBL robi klasa sprzęt, sam mam od lat jbl e40bt i są rewelacyjne, tylko już mocno styrane, gąbki trzeba co jakiś czas wymieniać i raz pękły ale jakiś gość z Wawy mi je za 50 pln naprawił i się trzymają


Mam te same już chyba z 2.5 roku, tylko właśnie gąbki mi się zjechaly. To można dostać same gąbki i wymienić? Będą na allegro czy w sklepach typu media pytać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
no po 2,5 roku to już ładnie pewnie dają

szukalem ich w PL, nigdzie nie bylo, napisalem do JBL bo gdzies wyszukalem ,ze za kilkadziesiat zlotych moge u nich kupic, ale w miedzyczasie Renia znalazla mi na tym calym alixpress ,zamowilismy i doszly po 3 tyg - pasują jak ulał, a wyszły duzo taniej - tylko ja tego chinskiego allegro nie ogarniam ,wiec musisz sam popatrzec, wole tam konta nie zakladac

ps. ale JBL zachował sie też swietnie bo mi odpisali (fakt,że ze sporym opoznieniem) na mojego maila, gdzie mogę kupić same gąbki ; iż oni mogą mi takie podesłać i zebym podał adres (za free)

teraz mam zapas jedna swieza para na sluchawkach, druga w domu na przyszlosc ;) bo jednak smierdzieć z powodu zalozenia sluchawek na uszy, to troche slaba opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Dobrze wiedzieć że w JBL można wymieniać gąbki , bo w tych Philips co miałem nie da rady :( , ale grały ze 3-4 lata i nadal świetnie działają i bateria trzyma na 5 treningów po 1.5h-2h
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
WHEY premium