SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gnidusek - Droga po spełnienia marzeń - 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 270617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
kamils31
Mam paln do treningu sobie floor press wprowadzić, tyle ze na sztandze, nigdy nie robiłem, a ciekawie wyglada :D
Powiem tyle że jedno z lepszych ćwiczeń gdzie czuje konkretnie spięcie całej klatki z efektem boom xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
No właśnie i do tego wydaje mi się, ze sile w wyciskaniu dzięki temu można dobrze ruszyć, a Io już coś. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
kamils31
No właśnie i do tego wydaje mi się, ze sile w wyciskaniu dzięki temu można dobrze ruszyć, a Io już coś. :D
Spróbuj i daj znać jak wchodzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Floor Press z hantlami mega siedzi tylko dobrze mieć przy cięższych kogoś kto zarzucić chociaż na nogi tak, że mozna się z nimi "bujnać" kladząc się na ziemi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
opalinho
Floor Press z hantlami mega siedzi tylko dobrze mieć przy cięższych kogoś kto zarzucić chociaż na nogi tak, że mozna się z nimi "bujnać" kladząc się na ziemi
Ja przeważnie kogoś proszę aby jedna hantle podał do ręki jak już się położę , a drugą sobie sam zarzucam i wtedy super wychodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
W przysszlym tygodniu wrzucam i jak mi nie wyleci to zdaje relacje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Ja robiłem dzisiaj sztanga, ściągałem ja ze stojaków od rackow ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
domino1664
Ja robiłem dzisiaj sztanga, ściągałem ja ze stojaków od rackow ;)

Tak też fajnie siada i nawet wygodnie się ściąga ale jednak wersję z hantlami lepiej czułem.
Co do zarzutu... Pokaże jak mi się najwygodniej bierze w sobotę. Zrobimy pull Domino... Ale niby że pokaże ten floor Press a tu pyk klate do fotki się napompuje, hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
opalinho
domino1664
Ja robiłem dzisiaj sztanga, ściągałem ja ze stojaków od rackow ;)

Tak też fajnie siada i nawet wygodnie się ściąga ale jednak wersję z hantlami lepiej czułem.
Co do zarzutu... Pokaże jak mi się najwygodniej bierze w sobotę. Zrobimy pull Domino... Ale niby że pokaże ten floor Press a tu pyk klate do fotki się napompuje, hahaha
Haha w sobotę wytłumaczę xd , Kurde to ciekaw w ile osób my ten Pull zrobimy bo miałem tez z Dominem robić i Zosia moja XDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Na luzie w 4 zrobimy, jeden za drugim lekko damy radę. Poza tym... Ja sapię ostatnio jak parowóz przy cięższych seriach więc lepiej jak dłuższą przerwa bedzie między seriami, :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Bobrowski - Sezon 2022 NPC + PCA

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium