SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gnidusek - Droga po spełnienia marzeń - 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 270796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
Też tak mam, że po mocnym treningu albo ciężkich zawodach nie mogę spać. Szczególnie jak trening jest wieczorem to później dramat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Viki
Też tak mam, że po mocnym treningu albo ciężkich zawodach nie mogę spać. Szczególnie jak trening jest wieczorem to później dramat.
Czyli chyba problem rozwiązany czemu tak mam xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020278
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
FighterX
To aktywacja ukladu nerwowego nie pozwala wam zasnac.
Tylko ja treningi przeważnie max w południe robię :-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020278
gnidusek
FighterX
To aktywacja ukladu nerwowego nie pozwala wam zasnac.
Tylko ja treningi przeważnie max w południe robię :-


Popoludniu to nie problem, ale wieczorem moze byc problem. Rolowalbym sie po kazdym treningu, to pomaga z zasnieciem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
FighterX
gnidusek
FighterX
To aktywacja ukladu nerwowego nie pozwala wam zasnac.
Tylko ja treningi przeważnie max w południe robię :-


Popoludniu to nie problem, ale wieczorem moze byc problem. Rolowalbym sie po kazdym treningu, to pomaga z zasnieciem.
Chyba że mam tak zmęczony układ nerwowy , bo jest ciagle szkoła/trening/praca , do tego czesto jakieś pre workout wlatuja , choć daje ashwe , rhodiole czy gabe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020278
Pre workout zwlaszcza z kofeina moze to zwiekszac, tym bardziej ze kazdy inaczej reaguje na kofeine.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
FighterX
Pre workout zwlaszcza z kofeina moze to zwiekszac, tym bardziej ze kazdy inaczej reaguje na kofeine.
Czyli na pewno przemęczony układ nerwowy , bo pre lecą przeważnie te mocniejsze niż z kofeina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020278
gnidusek
FighterX
Pre workout zwlaszcza z kofeina moze to zwiekszac, tym bardziej ze kazdy inaczej reaguje na kofeine.
Czyli na pewno przemęczony układ nerwowy , bo pre lecą przeważnie te mocniejsze niż z kofeina


Moze warto zrobic detoks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
FighterX
gnidusek
FighterX
Pre workout zwlaszcza z kofeina moze to zwiekszac, tym bardziej ze kazdy inaczej reaguje na kofeine.
Czyli na pewno przemęczony układ nerwowy , bo pre lecą przeważnie te mocniejsze niż z kofeina


Moze warto zrobic detoks.
Żeby to było tak łatwe jak się wydaje xd , chyba uzależnienie mocne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Bobrowski - Sezon 2022 NPC + PCA

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium