SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gnidusek - Droga po spełnienia marzeń - 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 270994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
erwinoos
z ciekawości te egzaminy online jak wyglądają? bo przecież normalnie to wszystkie odpowiedzi można by sprawdzić w necie
Haha bo tak jest , tylko na każde pytanie masz wyznaczony czas np.1min. Więc nie zawsze się zdąży znaleźć odpowiedź xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
My konfy robimy na massangerze xD

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Cayek
My konfy robimy na massangerze xD
Mam grupę 8 osób i same dzbany są , z nikim prawie tam nie gadam XDD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151011
Ja jestem z dwójką mądrych chłopów, rotujemy się co zaliczenie kto pierwszy wchodzi, udostępnia nam ekran, pozostali szukają odpowiedzi szybko i jazda dalej, potem znamy pytania więc już z górki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
BroStyle
Ja jestem z dwójką mądrych chłopów, rotujemy się co zaliczenie kto pierwszy wchodzi, udostępnia nam ekran, pozostali szukają odpowiedzi szybko i jazda dalej, potem znamy pytania więc już z górki
Taak to super masz xd , u mnie może i są mądrzy ale jeśli mają Ci pomóc to szybciej zdechną XDD
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 636 Napisanych postów 1105 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13388
Bo w rocznik tez trzeba sie wcelowac, ja swoje 5 lat studiów bardzo dobrze wpspominam, zawsze dograni ludzi nauczeni cwaniactwa no i sie udalo =), a moja natomiast ma takie same pedalki ze dajcie spokoj... nikt nikomu nie pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Tutaj mam spoko ekipkę, ale na SGGW to dopiero był team...Strajk taxiarzy, a ci za mnie napisali egzamin bo nie zdażyłem dojechać Przezroczyste ściągi, że nie było ich widać praktycznie. To, tamto. Tam to była praca zespołowa A tu...4 dziewuchy ustalają same termin pracy odpowiadający tylko im i przekazują dzień przed informacje )
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Damian Bobrowski
Bo w rocznik tez trzeba sie wcelowac, ja swoje 5 lat studiów bardzo dobrze wpspominam, zawsze dograni ludzi nauczeni cwaniactwa no i sie udalo =), a moja natomiast ma takie same pedalki ze dajcie spokoj... nikt nikomu nie pomoze
Z tym się zgodzę , Rok wyżej rocznik, każdy sobie pomaga itp. A u mnie nikt nikomu nie pomoże xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Cayek
Tutaj mam spoko ekipkę, ale na SGGW to dopiero był team...Strajk taxiarzy, a ci za mnie napisali egzamin bo nie zdażyłem dojechać Przezroczyste ściągi, że nie było ich widać praktycznie. To, tamto. Tam to była praca zespołowa A tu...4 dziewuchy ustalają same termin pracy odpowiadający tylko im i przekazują dzień przed informacje )
A z tymi terminami u mnie to samo XDD ile razy ja się dowiedziałem 5min. Przed kolosem że go będę pisał xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Dzień 17.06.2020 - Dzisiaj wykręcone 40min. Cardio i trening legs , był to 3 treningowy pod rząd i już siły nie te :/ do tego zaduch na siłowni :o ale trening cisnalem mocno i się zajechałem dobrze :D , jutro off bo od rana uczelnia i później praca na popołudnie :D

Dieta :
1. 50g B + 60 WW
2. 50g B + 100g WW
3-4. 50g B + 60 WW
5. 50g B + 20T

Trening :
0. Prostowanie siedząc 3x20
1. Sq z podwójnym dnem r12
2. Wykroki r15
3. Goblet sq sumo 15/15/15/20/25
4. Uginanie leżąc r10
5. Uginanie z hantlem leżąc 3s faza
6. Odwodzenie w tył r10
7. Hip trust jednonoz 4x max 3s faza
4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Bobrowski - Sezon 2022 NPC + PCA

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium