SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gnidusek - Droga po spełnienia marzeń - 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 267957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Kierowałem to do obydwu i każdy z was dwóch powinienem ogarnąć do kogo kieruje dana cześć tekstu.

Darujcie sobie to obsmarowywanie na forum. Nikt k***a nie jest święty z nas i każdy coś zawinił tylko trzeba umieć spojrzeć sobie w oczy i wywnioskować co się zj**alo i starać się to naprawić, a nie unosić się duma i pyerdolic głupoty na sfd.pl


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2020-04-06 16:08:54
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Dobra , koniec tematu już w takim razie:
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Na koniec, żeby kiedyś było lepiej trzeba wyciągnąć z tego wnioski, a najlepsze lekcje dają słabe doświadczenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174870
jest to kobieta kończy związek - to nie ma co zbierać - i nie warto się błaźnić.
Znajdź sobie kobietę, która kocha cię mocniej niz ty ja (chociaż w początkowym etapie), która cie szczerze podziwia za kilka rzeczy - to będą filary jeśli jesteś nadmiernie uczuciowy



Zmieniony przez - kwachor w dniu 2020-04-06 16:48:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Bzdury gadasz kwachor. By Cię łaska traktowała jak alfonsa który na każdym kroku jest gotów do zdrady albo uległości to sam byś ja w dupe kopnął

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Jak czytam te wasze rady, znajdz sobie inna itp cale zycie przed Toba, to chyba nigdy naprawdę nie kochaliscie. To sie ciagnie za czlowiekiem cale zycie. I mkzna sobie ulozyc zycie z kims innym i byc rownie a nawet bardziej szczęśliwym ale zawsze cos zostaje i nie raz nie dwa wroci do tego. Mnie laska zostawila z dnia na dzien wyjeżdżając do Angli 10 lat temu. I ciagnie sie to zamna dalej mimo ze jestem w innym zwiazku po ślubie w ch** szczesliwy jak nie wierzylem ze kiedykolwiek bede. A mimo wszystko nie da sie zapomnieć.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21411 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869163
Wiesz co Kondziu, jak ja znajdę kiedyś taką z którą będę szczęśliwy jak Ty teraz, to też bede bardzo mądry Idealny nikt nie jest, sęk raczej w tym, żeby te niedoskonałości akceptować. Ja robiłem zawsze co mogłem żeby była szczęśliwa, nic jej nie brakowało, i spełniała swoje marzenia. Sam wiesz ile mi zawdzięcza. A że czegoś brakowało? Na pewno. Tak jak i z jej strony. Sorki Mati bo trochę burdel już się u Ciebie zrobił przez to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174870
Cayek
Bzdury gadasz kwachor. By Cię łaska traktowała jak alfonsa który na każdym kroku jest gotów do zdrady albo uległości to sam byś ja w dupe kopnął

ee tam, beirzesz znwou skrajność

trwały związek = równowaga atrakcyjności lub blisko tej równowagi.
Jesli brak równowagi to wchodzi w gre kasa

ja porponuje, żeby było nie 10:10 względem siły uczuć kobieta:mężczyzna
tylko dla Ginduska: 11:9, bo jego uczuciowosc i ta kto z czasem wyrówna na 9:11

Nie o skrajności
Nie chdozi mi o alfonsów = K19:M1
i o d*****: K1:M19
------------------------
Edit: wiadomo - swoje musisz przechorować, nie ma co rozkminiać. rada na teraz: trenign AM i PM + cardio 60min ed


Zmieniony przez - kwachor w dniu 2020-04-06 16:59:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
dmq92
Jak czytam te wasze rady, znajdz sobie inna itp cale zycie przed Toba, to chyba nigdy naprawdę nie kochaliscie. To sie ciagnie za czlowiekiem cale zycie. I mkzna sobie ulozyc zycie z kims innym i byc rownie a nawet bardziej szczęśliwym ale zawsze cos zostaje i nie raz nie dwa wroci do tego. Mnie laska zostawila z dnia na dzien wyjeżdżając do Angli 10 lat temu. I ciagnie sie to zamna dalej mimo ze jestem w innym zwiazku po ślubie w ch** szczesliwy jak nie wierzylem ze kiedykolwiek bede. A mimo wszystko nie da sie zapomnieć.
No i pewnie u mnie będzie to samo że nie zapomnę nigdy :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Kwachor każdy będzie miał odmienne zdanie i ciężko ogarnac co i jak. Nic nas nie nauczy jak nasze przeżycia , błędy i próby.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
WHEY premium