SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gnidusek - Droga po spełnienia marzeń - 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 270825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870110
Podjadam, oczywiście, czituje i na masie i na redukcji. I nie mam problemu z podjadaniem u podopiecznych. Bo nie jestem perfekcjonistą. Ale problem zaczyna się wtedy, kiedy problem ma ten który podjada... Oczywiście wiekszosc chlopaki wyżej wyjaśnili. Tylko dalej nie rozumiem, jak można przybrać 4kg, nie ważne juz czego, jedząc jak sam to napisałeś, praktycznie w bilansie? Ok, zmieniasz ww złożone na cukry, organizm moze jakos zareagować, zatrzymać troche wody. Ale skoro bilans przekroczyłeś tylko nieznacznie, tylko w 2 dni, to dalej twierdzę że NIEREALNE jest, żeby doszlo az 4kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151011
Trzeba się Piechowiaka zapytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
On obliczy kiedy mu waga wróci


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-08-02 17:57:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
BroStyle
Trzeba się Piechowiaka zapytać


Hahaha, "hej, Pytacie mnie o wage... Dziś rano było 105...ale zaczynamy ucztę"... I wieczorem 109.5. Nie no Jego profil jest inny niż wszystkie, nie do podyebania. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Akurat u mnie zawsze była do tego tendencja , wystarczy zjeść ciut więcej i dosłownie puchne .. ale dobra stało się trudno , wracam na tory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
A z ciśnieniem nie masz problemu? Bo zazwyczaj ktoś kto ma to wystarczy że więcej sodu wpadnie niż na codzień i retencja w opór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151011
Pamiętaj, że Ty masz przez swoją młodość więcej komórek tłuszczowych w ciele więc łatwiej jest Ci nabrać dodatkowych kg niż pozostałym ale to też nie jest reguła. Dla mnie na co dzień jesteś dla siebie zbyt radykalny i w takie dni luzu wychodzi to właśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870110
A może dlatego że w dni luzu jest jak jest, to podchodzi do siebie zbyt radykalnie? Nie wiem, w każdym razie jest problem, i póki go nie rozwiąże, to ani nie będzie sukcesów w BB, ani pełnego szczęścia w "dni wolne od BB".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Jak dla mnie to podjadł o wiele więcej tylko nie chce się przyznać a każdy wie jak Mateusz się zachowuje na mysl o jedzeniu gdy wypada taki dzień
Napalony jest jakby był po zawodach

Sam osobiście w 2 dni dowalilem 4 kg ale byłem po zawodach i wywaliłem na samego maka 200 zł, a gdzie inne rzeczy

Poza tym Mateusz jaraleś zioło, a sam mi wielokrotnie pisałeś, ze po zielsku nie jesteś w stanie ogarnąć gastro tak jak ja i zresz jak prosiak


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2020-08-02 18:57:32
3

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Tylko jakby spojrzeć na to że Zosia która ma o wiele mniejsze zapotrzebowanie kcal , a jadła dosłownie to samo co ja a u niej waga praktycznie w miejscu ? To chyba nie normalne xd , Kondziu nie przesadzaj że ja aż tak rzucam się na żarcie xd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Bobrowski - Sezon 2022 NPC + PCA

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium