SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gnidusek - Droga po spełnienia marzeń - 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 270646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
dokladnie jak panowie wyżej piszą, sam się o tym przekonałem i się zgadzam w zupełności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
Podbijam u mnie to samo. Bez pieczy Przema to już dawno by wleciał minicut, ale stałbym w miejscu, ale Boss mówi masujemy, a apetyt jest to ja tylko wykonuje :D bo wiem że akurat kto jak kto ale wie co robi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
MARIAN 17
gnidusek
Buli915
Ile jeszcze tygodni będziesz masował?
Sam nie wiem , Przemek tutaj akurat decyduje :) myśle ze pewnie z tydzień , dwa :)


Tydzień dwa to już chyba pisałem z 1.5 miesiąca temu? ;d no ale jak idzie dobrze to szkoda przerywac a po drugie na początku trzeba tego miecha na budować nawet kosztem przylania bo chcąc trzymać ciągle mega forme i bf niestety nie u każdego się sprawdzi żeby robić widoczny progres.

Hmm , pewnie i tak było ponad miesiąc temu haha , póki co jak dla mnie jest spoko , czasami są momenty że jakoś się myśli ze już ulando , choć przy tej ilości węgli nie jestem senny nawet , gdzie na poprzedniej masie po posiłkach z większa ilością ww zasypiałem na siedząco xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
prz1993
A na pewno nie u kogoś, kto tego mięcha ma nie ma po prostu dużo


Dokaldnie o to mi chodziło ;) ale chciałem to w mniej łagodny sposób przekazać
Mnie czasem samemu myśli po głowie chodzą co by było w moim przypadku gdzie tendencje do zalewania mam ale jakbym zrobił masę na grubo czy by nie było lepszego przeskoku w porgresu.
Ale póki co głowa na to nie pozwala xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Nie obrażę się za takie coś , jestem świadomy że mam mało mięsa na sobie i nie ma tego genu do nie wiadomo jakich przyrostów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
rutkow
U mnie podobnie
Póki co robię to co lubię i zobaczymy co dalej będzie , choć często boli że ja cisne jak tylko mogę , odmawiam jedzenia , przyjemności itp. Bo chce Jak najwiecej od siebie :/ a jeden czy drugi przyjdzie coś tam pomacha , zje kebsa i dowalony jak autobus do Lichenia XDD
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
Tak jest niestety , ale staram sie robic swoje i nie patrzec na innych , chociaz troche wkurza jak nie widze progresu u siebie a robie wszystko co mozna .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
rutkow
Tak jest niestety , ale staram sie robic swoje i nie patrzec na innych , chociaz troche wkurza jak nie widze progresu u siebie a robie wszystko co mozna .
Mam tak samo , piona ! XD , no ale robić coś trzeba żeby iść do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
gnidusek
rutkow
U mnie podobnie
Póki co robię to co lubię i zobaczymy co dalej będzie , choć często boli że ja cisne jak tylko mogę , odmawiam jedzenia , przyjemności itp. Bo chce Jak najwiecej od siebie :/ a jeden czy drugi przyjdzie coś tam pomacha , zje kebsa i dowalony jak autobus do Lichenia XDD


ale myślisz że ze ja miałem takich chwil zwątpiwenia, ze zawsze starałem się wszystko miec dopięte na ostatni guzik a i tak nie szło, przykładałem się bardziej jak inni a oni i tak mieli/mają lepszy progres, już nie mówię o podjadaniu itp. Progres przyszedł z czasem ale wiem ze musiałem na niego bardziej zap*****lać jak inni i nadal jest tak ze offseson staram się trzyamć jak najlepiej jak mogę gdzie inni przykładają się w połowie do tego(mam na myśli niektóych zaowdników) a i tak progres maja nie gorszy a nawet lepszy.

druga strona medalu jest taka ze jakby pewno wszystko łatwiej przychodziło to też bym nie był gdzie jestem, deceniam to bardziej i staram się tego nie zaprzepaścić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Bobrowski - Sezon 2022 NPC + PCA

Następny temat

Trener bikini fitness

WHEY premium