SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GlycoCarn

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12032 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
tutaj nowy produkt w ofercie sfd glownie oparty o glicyne:
https://sklep.sfd.pl/Tested_Nutrition_Tested_Pre-workout-opis26282.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90652
GlycoCarn jest raczej nieopłacalne, jeżeli porównywalne jest do AAKG, którego za równowartość GlycoCarn można mieć aż 6 razy więcej!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Hmmm dokonca nie przynam Ci racji, juz jest dosc sporo supli opartych na gplc i niewszystkie sa tak drogie (oczywiscie niewszystkie sa dostepne w pl ) a pozatym chodzi o to ze robisz np cykl mono plus hp a tam jest aakg(w hp) i wtedy musisz czekac przerwe iles tyg bo tolerancja na ten suplement jest zbyt wysoka i organizm sie przyzwyczaja wtedy natomiast kupujesz suplement oparty na np glpc i nierobisz ´´przerwy´´ w cyklach... (oczywiscie mowa tylko o przed treningowkach bez krety) taksamo jest np z geramina /tylko ze ona dziala inaczej i naprzyklad ja jej nieufam poniewaz jest to srodek/substancja podchodzacy bardziej pod doping a nie suplement. co do gplc to nadal zbieram info i juz mysle o przetestowaniu... tylko jeszcze troche wiedzy brakuje bo niejestem pewien czy w wieku 18 (prawie) lat mozna zazywac. pzdr
Ed: niby co aakg niema co porownywac

Zmieniony przez - koksmox w dniu 2010-08-09 23:45:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90652
Noo w sumie racja, ale cena mnie nie zachęca, bo mogę sobie kupić jabłczan cytruliny w przerwie od AAKG, choć nie wiem czy zmiana 'pompera' pozwoli dalej odczuwać pożądany efekt, bo zasada działania wciąż jest taka sam. To są oczywiście moje przypuszczenia, bo specjalistą w tej dziedzinie, jak i każdej innej związanej z kulturystyką nie jestem, tylko się interesuję, tym co robię. Uważam, że spokojnie można w twoim wieku stosować środki bazujące na GlycoCarn (oczywiście w racjonalnych dawkach), gdyż nie ingerują one w żaden sposób w gospodarkę hormonalną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Wiec tak co do jablczanu cytruliny skopiuje wypowiedz czarnuchoka z sfd (a to madry czlowiek i wierze w jego info)
´´dodam od siebie iz od 1 stycznia 2010

l-cytrullina

wg rozporzadzenia europejskiego

jest obecnie srodkiem leczniczym, ktory nie moze wystepowac w suplementach diety

poki co jest duzo srodkow z jablczanem cytrulliny na rynku - cieszmy sie poki mozemy´´ temat:https://www.sfd.pl/jabłczan_cytruliny__badania_naukowe-t566076.html

Wiec na to niebedzie dlugo mozna liczyc , wlasnie np geramina tez nie zabuzy mojej gospodarki hormonalnej ale po przeczytaniu wielu informacji i tak jej niesprubuje poki co przynajmniej (wiek i staz nie ten na takie srodki) nie bez powodu jest to substancja dopingowa i jest zakazana w wielu sportach...(mowa o geranium) a o gplc niestety ciezko znalesc pozadne info po polsku i niewiadomo co sie zaniedlugo okaze... wole wiedziec co zazywam... tak czy siak thx za wypowiedz i pozdrawiam

Zmieniony przez - koksmox w dniu 2010-08-10 01:53:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
jest jeszcze nowy produkt ArginoCarn
http://www.arginocarn.com/
wlasciwosci chyba te same, zabieram sie za szukanie opinii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Cos mi sie spac niechce tez posiedze i poczytam , moze niedlugo Pan Slawek sypnie jakimis info :D ogolnie dwa srodki wygladaja na podobne...

Zmieniony przez - koksmox w dniu 2010-08-10 02:18:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90652
Ja mając staż nie wiele większy od twojego zażywałem suplementy z geranium i nie miałem żadnych problemów z 'fajką', jak niektórzy po zażyciu geranium.
Też uważam, że czrnuchok jest mądrym człowiekiem i nie mam zastrzeżeń co do tej wypowiedzi. Nie mają się do czego innego przyczepiać, tylko akurat muszą do dobrych supli.

Spieszmy się kochać suple, tak szybko odchodzą.

Musze kończyć bateria pada

Zmieniony przez - BasketPro w dniu 2010-08-10 02:46:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
´´2-amino-4-methylhexane = Geranamine(1,3-Dimethylamylamine), czyli dimetyloamyloamina nie występuje w bodziszkach Geranium. W ułamkach procenta jest obecna w olejku z rodzaju Pelargonium pokrewna substancja tego związku. Biorąc jednak pod uwagę, że surowiec zawiera ok. 1% olejku, a w tym 1% są dziesiąte lub setne procenta geranaminy to nawet jak się wypije 200 ml naparu to i tak nie uzyska się tego oczekiwanego efektu. Duże dawki bodziszków i iglicy dają efekt pobudzenia, ale nie za sprawą geranaminy lecz dzięki metyloksantynom.
Geranamina występująca w preparatach leczniczych dobrych producentów jest syntetyczna, w postaci chlorowodorku, taka jaką stosuje się do obkurczania rozszerzonych naczyń krwionośnych jamy nosowej i w leczenia kataru. Obecnie Chiny są głównym producentem. Rozmaite suplementy dla sportowców zawierają coś pod nazwą geranaminy (może tylko na opakowaniu; a już szczególnie nie wierzę w amerykańskie rewelacje), ale tak naprawdę nikt nie wie co to jest i czy w ogóle jest. Dla świętego spokoju, aby nie mieć problemów z Inspektoratem Farmaceutycznym i GIS-em dystrybutorzy na wszelki wypadek piszą, że jest to pochodzenia roślinnego, np. z bodziszka. Tymczasem bodziszek jest niewinny. Tak na marginesie wprowadzanie geranaminy na polski rynek jest nielegalne i nie wierzę, aby przeszła przez Urząd Celny.(tu wiemy że jest to możliwe)
Używanie jej w preparatach dla sportowców jest nieuczciwe i grozi konsekwencjami dyskwalifikacji. W razie kontroli antydopingowej przy użyciu niektórych testów metylohexanoamina daje wyniki dodatnie, np. na heptanoaminy uznane za nielegalny środek podnoszący wydolność fizyczną. Dlatego nie wierzę też, aby GIS lub urząd rejestracji leków wyraził pozytywną opinię na temat preparatu/suplementu zawierającego ten składnik.´´


Zrodlo: Dr Henryk Różański http://www.rozanski.cal.pl/?p=1448 (wiem ze niedziala link ale niby tam znajdowal sie ten art.)

bardziej o tym mowilem a nie o faji i nie tylko , spoko adijos ;)
ed: o geranium jest temat gdzie indziej niespamujmy tyle





Zmieniony przez - koksmox w dniu 2010-08-10 03:09:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90652
koksmox jak będziesz testował GlycoCarn to zdaj relacje z działania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super Pump 250 - smaki

Następny temat

(Gain Bolic 6000 czy Kreatyna)+carbo 16 lat<siłka>

WHEY premium