SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glutamina z kreatyną!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430
Kupiłem glutamine 4000 i kreatyne 1000 firmy Olimp! Kreatyny zostało mi 160 tabletek a glutaminy całe 100. Chciałbym żeby ktoś kto brał, być może dla niektórych dziwne połączenie tych dwóch suplementów poradził mi kiedy je łykać. Zaznaczam że kreatyna i glutamina jest w kapsułkach. Trenuje co dwa dni. Dzień przewrwy, dzień treningowy itd. Bardzo prosze o konkretną odp. i porady co do stosowania.

This world so trife, Your money or Your life

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
Glutaminę bierz 5 gr naczczo, 10 gr po treningu i 5 gr na noc. Kreatynę stosuj bez fazy nasycenia. 5 gr naczczo i 5 gr po treningu z węglami prostymi (glukoza albo Carbo). Zobacz ile jest mg kretki i gluty w kapsie/tab. i dodaj tak, by mniej więcej wyszło tyle gr ile powyżej.

Wszyscy mają dziarskie minki, bo wcinają proteinki. Doradca w dziale "Suplementacja". GG: 438179
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w

-moim zdanie wystarczy glutamine w dzień treningowy:
-5g rano i 10g po treningu
-kreeatyna 5g rano i 5g po treningu

dzien nietreningowy
-glutamine 5g rano i 5g wieczorem
-kreatyne 5g rano i 5g wieczorem

Pozdro





K<K<W<A
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430
No więc tak: 1 kapsułka kratyny ma 1000mg a jedna gluty 920mg. Sprzedawca w paker shopie powiedział mi żebym brał 5 krety dzennie i 3 glutaminy. I że to ma wystarczyć. Chce to zacząć brać od jutra i nadal nie mam pojęcia ile brać Chyba jednak inaczej bierze sie kapsułki niż proszek bo 20 tablet na dzień to za dużo i stykło by mi na tydzień Pomóżcie

This world so trife, Your money or Your life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
ja ostatnio wyprubowałem takie połączenie .. w kapsułkach .. no i łykałem 25 kreatyn dziennie i 9 gluty !! tak spisane miałem !!
Niewiem .. może jestem ślepy .. ale jakis super efektów nieujżałem

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
glutaminę wyrzuć...albo oddaj koledze:)wg. najnowszych badań donny Grasicciano jest to bezwartościowy suplement.
kreatynę polecam...!

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Norysek !! a więc bierz tak jak ci napisałem tylko zamień na tabsy !

pozdro

K<K<W<A
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermal Pro

Następny temat

PRZERWA???

WHEY premium