SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glutamina i parę innych

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 27 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 780
Witam mam pytanie czy cykl składający się z glutaminy kreatyny bcaa węglowodanów i białka miałby sens(węgle i białko to wiadomo pod dietę ale jak z resztą?).Chodzi mi o lepszą regeneracje jak i siłę ale najbardziej zależy mi na masie.Brałem mutanta,monohydrat i jablczan cm3 dodam że to bylo w tamtym sezonie tzn jakieś minimum 5 miesięcy temu i pytanie czy teraz mogę kupić mono czy trzeba coś silniejszego?I czy w ogóle dobre połączenie supli?I ile by mnie wyniósł taki cykl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Glutamine wywal w jej miejsce kup lepiej beta-alanine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 27 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 780
OK chłopaki przekonaliście mnie dzięki że nie wyrzuciłem kasy w błoto.Teraz tylko pytanie co zamiast glutaminy?beta-alanina? Czy w ogóle nic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
BA możesz zarzucić jak najbardziej, najlepszy dodatek do cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 27 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 780
ok dorzucę zamiast glutaminy.A co z Bcaa??

Zmieniony przez - Bennos w dniu 2013-09-20 22:42:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Czego oczekujesz od bcaa ?
Teraz zauważyłem, że twój staż to miesiąc, uzupełnij profil, bo łatwo można się pomylić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 27 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 780
trenuje dłużej ponad rok tylko nie wiem jak to przestawic.Od Bcaa oczekuje lepszej regeneracji.A może Ty zaproponujesz mi jakiś cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Mógłbym ci zaproponować, ale to kwestia indywidualna.
Ode mnie np.
BA + aakg + cm3 + bcaa + witaminki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
albo.
Mono,bcaa,ba,przed treningówka i witaminki;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 27 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 780
witam ponownie zakupiłem białko unsa weglowodany przedtreningowke i kreatyne MEX Pure Creatine Monohydrate 540g i mam pytanie jak to stosować białko pewnie według braków w diecie carbo przed i po treningu przetreningowke to wiadomo a kreatynę ? bo czytałem ze przez pierwsze 5 dni nawet 5 razy po 5 gram

Zmieniony przez - Bennos w dniu 2013-09-26 23:06:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zestaw na redukcję, ocena?

Następny temat

Bulk

WHEY premium