SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glutamina - rodzinny suplement

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byku dieta nie wystarcza jezeli chce sie maksymalizowac efekty sportowe, a nie jak chce miec sie tylko zdrowy sen



Moj numer gg 3756256
JESZCZE TU WROCE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
A co jeśli nasz delikwent pali 2 paczki fajek dziennie, ma ciężką pracę fizyczną, do pracy dojeźdża rowerem pare km, stresy w pracy i w domu - da radę dostarczć wszystko co potrzebne w diecie?

Czy dieta mu wystarczy zależy od wielu warunków - pisze o tym cały czas

Teoretycznie da się dostarczyć wszystkie potrzebne składniki w diecie
Ale niestety praktyka często wygląda inaczej


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
BYKu wyluzuj...przecież suple i odżywki to strata kasy i zero efektów...


Moderator w dziale OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
byq to są systuacje skrajne jak to wszystko naraz robi. Wiadomo że do diety są polecane preparaty multiwitaminowe. Do tego nie wiadomo czy organizm wszystko strawi jak w siebie się wpycha duzo jedzenia. Jak piszesz dieta zalezy od wielu warunków.

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurcze ale ty popadasz w skrajnosci. Po za tym uwazam, ze daloby sie dostarczyc.Wystarczy zeby w takim przypadku polecic komus jedzenie wieekszej ilosci produktow zawierajacych magnez.Oczywiscie polecenie zma jest prostrze ale i drozsze, a w Polsce kazdy liczy sie z kazym grosze i raczej trudno kupowac ten suplement caly rok.


Moj numer gg 3756256
JESZCZE TU WROCE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Wiedziałem że napiszecie o skrajnościach

Mam nie popadać w skrajności?

A dlaczego Wy popadacie w uogólnienie?

Nie można stosować tych samych miar wobec wszystkich - chciałem tylko zaznaczyć że możliwość uzupełnienia skła min wyłącznie przez dietę nie zawsze jest możliwa i zależy od wielu czynników - a Wy zachowujecie się jakbym atakował celowść układania i stosowania dobrej diety, jakbym zaprzeczał w ogóle celowości dobrego odżywiania bo wszystko można uzupełnić kapsułką

Ja też musze się liczyć z pieniędzmi na suple i na pewno nie stać mnie aby ładować ZMA prze cały rok - niestety. Obecnie biore 1 kaps dziennie ze względów oszczednościowych
ale czy dlatego mam zaprzeczać celowości uzupełniania niedoborów skł min suplami?

Danone - ja caly czas jestem na looooziee


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
zycze powodzenia przy ukladaniu takiej diety ktora bedzie choc w 50% potrafila nadac efekty jakie sa po ZMA
jesli chcemy tylko dostarczyc cynku i magnezu to wysraczy ulozyc odpowiednio plan-ale jesli chcemy zrobic ZMA kulinarnym sposobem to spisujemy sie niestety na straty...
prosty przyklad-dlaczego ZMA polepsza sen tylko jelsi jest podane przed snem ? przeciez mozna wziac dawke podziellona jakos w poludnie ...ale wtedy efekt nie bedzie jak przed snem ...



misOO
Dozorca w dziale OLIMP
Portier in s0Ople

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
"ale jesli chcemy zrobic ZMA kulinarnym sposobem to spisujemy sie niestety na straty... "
HHRHRHRHRHRHRHR Misiek %)
atam - zjedzmy wszyscy 3kg kaszy

mialem na mysli to ze prawidlowo ulozona dieta wraz ze zmiejszeniem stresu etc da lepsze - i dlugofalowe rezultaty na roznych frontach nie tylko w snie

nie mialem na mysli tego zeby zma robic z posilkow nai tego czym go zastapic ale chcialem podejsc do problemu bardziej ogolnie i calosciowo

zma - zadzaialc moze zadziala - i polecam go ale jako UZUPELNIENIE
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
O właśnie UZUPEŁNIENIE


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, z ZMA też spróbuje ale najpierw z glutaminą, napiszcie coś o niej jeszcze (aha kupiłem L-glutamine 4000), jak w takim przypadku to stosować??
Przydała by się wypowiedź panów Szukała i Ambroziak, bo to chyba ich artykuły na temat glutaminy czytałem.


Pozdrawiam TOBY

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KreatynaCreapure: Citrate, Pyruvate czy Mono? A może KTP creatine z Hiteca?

Następny temat

OLIMP-PROMOCJA NR1

WHEY premium